Vatanen - Koloniální doba

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
Soutěžní obrázek pro koloniální dobu...
 

Přílohy

  • FOE_kolonial2.jpg
    FOE_kolonial2.jpg
    100,5 KB · Zobrazení: 240

DeletedUser

Host
Pěkný. Snad první Transylvánie, která se mi fakt líbí, i když je v ní na můj vkus málo zeleně, ale ta promenáda uprostřed je skvělá.
 

DeletedUser

Host
Ó díky, to poteší, taky jsem to chvíli projektoval :D, samozřejmě zeleně by mohlo být víc, ale developeři pro ní víc jak na 40 polích místo nenašli (i tak je to slušné číslo) ... a páni radní jsou nenažratý, potřebuje co nejvíc zlaťáků a zásob :D... na diamanty takový psy nejsou, prý jim stačí od FOE týmu 250 kousků :DDDD ..... jinak hrozí že "Cirkus dneska nebude, cirkus dneska nebude, je to tady...." (převzato od Krucipusk)
 

DeletedUser

Host
Přesně to jsem měla na mysli, když jsem v diskuzi psala, že to přeju někomu, kdo si s tím trochu vyhrál, a ne napřímkovaný mapě s deseti kostelama vedle sebe. Ty máš sice budovy stejnýho typu taky v řadě, což já moc ráda nemám, ale fakt u tebe to vypadá hezky, je vidět, žes u toho taky přemýšlel, třeba jak máš na konci promenády Vítěznej oblouk, to je chytrý, zakončuje a vlastně otevírá vjezd do města. Oblouk přece nemůže stát někde mimo. Sice se to nápadně celý podobá Václavaku, ale já osobně ti budu přát výhru :D
 

DeletedUser1698

Host
Musim uznat že ta promenáda je fakt pěkná....chci jenom ještě reagovat na Alyatta...neni jedinej kdo má vítězný oblouk takhle jako vstup do města...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru