VB do obrany

  • Zakladatel vlákna DeletedUser4810
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser4810

Host
Současný stav: jsou 3 VB do útoku, 2 do obrany (když pominu klášter), útočník má jasnou výhodu, týká se ankety rabovat čí ne
Nápad: Nová VB do obrany - třeba Pevnost Boyard , dávala by bonus do obrany/útoku v obraně (jako Vasil a Dealský) a k tmu cokoli a co třeba Diamant/diamanty - pár za den dle úrovně ??
Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ano


Každý diamant se hod a obrana je oproti útokům v nevýhodě ??
Ať mám cca 600% obranu, stejně mě vyrabují ??
 

DeletedUser5384

Host
Vzhledem k tomu,že velkolepé budovy, bez ohledu na výnos se dají vyhnat do vysokých levelů nevidím jediný důvod k nesystematickému zavádění dalších.
Pokud se daří vyrabovat hráče s 600% přikládám tento krach spíše infantilnímu složení obrany.
Obrana je proti útokům v nevýhodě? Při útoku na takto vysokou obranu už se musí - při správně složené obraně docela přemýšlet,na rozdíl od pasivního složení obrany.Obrana rovněž nepřichází o jednotky,a dokonce ani o materiál,pokud hráč hraje.
Za mne NE.
 

DeletedUser12887

Host
Tak třetí VB na obranu třeba čeho ?
Pouze města ?
Na to jsou ohně strážní oheň obřadní oheň a spousta kasáren pouze obranných tygrovo doupě apod..
Pevnost boyard se dá vytvořit skrze krcmu.
Takže za mě zbytečná budova.
 

peepee77

Veterán
Tak třetí budova která dává útočný bonus obranné armádě trochu chybí no. Je pěkný mít obranu 700% ale tím se dá projít pokud je na straně obránce utocnej bonus 0.
Za mě pro.
Ale stavbu bych si rozmyslel až podle druhyho bonusu a taky rozměru. Pokud by to bylo něco do velikosti 3x3 tak bych stavěl i kdyby to bylo ve stylu diovky jen s jedním bonusem :D
 

DeletedUser12887

Host
třeba v rámci 10. etapy a vylepšení přístavu :))
jinak ale obrana města je řešená krčmou a na to není potřeba už žádná budova, naopak teda takový bonus krčmy na útok, který prolomí stávající obranný štít

http://prntscr.com/hzqhea

takže podle mého názoru úplně zbytečná budova, sorry
 
Naposledy upraveno moderátorem:

peepee77

Veterán
Petře, nemůžu s tebou souhlasit. Štít z krčmy je řešením pro ty, kterým vadí to, že na ně sousedé útočí. Mně to třeba nevadí, ale zároveň nechci dát sousedům vítězství zdarma. Chci aby si svoje body zasloužili a tak se jim útoky snažím znepříjemnit různými obrannými armádami. Takže pro mě by taková budova přínosem byla. Bonus krčmy který by anuloval funkci štítu by pak popíral jeho funkci jako takovou, bylo by zbytečné aby se dal vůbec koupit když by nic neochránil.
Štít využiju na pár dní v roce kdy se poflakuju někde po lese a nevím kdy se mi podaří připojit. Jinak nechávám město k dispozici :D
 

DeletedUser12887

Host
No pro mne za mne třeba ano.
Ale stavět takovou budovu nebudu a až budu běhat po lese nebudu vůbec řešit jestli mi někdo něco vybrakoval.
Až budu třeba v Indii bez internetu odpojim město od radnice a budu mít štít též. Spíš tedy at ta budova dává rovnou i podporu do kasáren cechu a zvýší obranu v CvC. Pro samotné město je podle mě možností té obrany už celkem dost.
 

dudasek

Znalec
obranný štít není levná záležitost a tudíž nelze zapínat donekonečna-na to krčma denně nevydělá...prorazit ho popírá slíbenou imunitu....velkolepka pomáhající obraně města už stojí 2-ano na vylepšení útoku jsou 3,navíc ještě kraken a AO útočníkům pomáhají.

nejlepší obrana je nemít co k uloupení-když u vás nebude co sebrat je útok zbytečný a jestli vám jde o body můžete dá do obrany jednoho pincla,který moc bodů nedá

jinak velkolepku na diamanty bych užil,ale musíte myslet i na místo-města nejsou nafukovací a už těch prémiových a questovních budov je tolik,že nejde všechny do města umístit,natož mít jich víc kopií..
 

DeletedUser5384

Host
peepee: Rabuju ty,co se nechaj :) Nevím,možná jsem měkkej,ale ty,co se nenechaj, nerabuju :D Ale ty s jedním pinclíkem navíc ignoruju v obchodě:)
 

peepee77

Veterán
Tak tolik energie do toho zase nevkládám. Ikdyž můj obchod se sousedy většinou vypadá tak, že dám nabídky na trh a sousedi si to rozeberou, já sám nakupuji v tržnici minimálně, spíš jen když někdo shání v cechu. Surky potřebuju v podstatě jen když zrovna jedu výzkum a nebo na výrobu. A pokud něco nutně sháním tak jdu na chat.
 
Proti
A souhlas s petrpivoj. Velkolepky na obranu města jsou naprosto zbytečné budovy. Jakou má logiku do stavby velkolepky na obranu nacpat stovky surovin a tisíce bodů, jen proto aby mi jich nikdo 5 neukradl? Myslím, že ani za 10 let mi nikdo nevykrade tolik bodů, které bych do takové stavby investoval. Navíc ten reálný obranný efekt nestojí za řeč. Z vlastních zkušeností, když porovnám útok na hráče např s obranou 300%, který nemá Vasila ani Dealský, tak mám naprosto stejné ztráty (žádné), jako když dám útok na hráče s obranou 300%, který má Vasila i Dealský na lvl 10. Ubyde mi v obou případech pár čtverečků u jedné nebo dvou mých jednotek. Na to kolik mi jich ubyde, má ale spíš vliv dobře poskládaná obrana.
Já Vasila ani Dealský nemám a úspěšnost útočníků na moje město je tak maximálně 10%. A za tu dobu co hraju mi ukradli 1x 1bod a asi 2x kladívka. A i kdyby mi vykradli terasu například, tak je to tak zanedbatelné, že nestojí za to plýtvat místem ve městě a investovat body do toho abych o pár bodů nepřišel.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru