VB po stopedesáté :)

Současný stav: Pročítal jsem forum a nejsem sám, kdo má z VB špatný pocit. A tak jsem se zamyslel :) a předhazuji toto vlákno jako brainstorm. Když Inno designovalo hru mělo určitý koncept, ale domnívám se, že tento si sami porušili tím, jak se hra během let vyvíjela. Proto jsou VB slabota a strčí je do kapsy každá druhá eventová budova. Nicméně mám VB rád a Koloseum a Chrám Boží moudrosti jsem boural doslova s bolestí v srdci. Nastal čas vykročit dále...

Nápad:
Dát VB mimo město! Ano, myslím to vážně. Dát je na jiný tab (jako kulturní vesnice nebo CB), nebo přepracovat mapu světa (ostatně kdo dneska chodí na mapu světa? - nikdo jen pokud tam má úkol). Tam by měly pevné místo a mohl by se jimi člověk kochat. Pak by mělo smysl postavit i budovy jako je třeba Vasil Blažený. A vybíral bych je jednou denně na radnici. Bonus samotné radnice je také tristní a tímhle by to mohlo dostat jiný rozměr. Současně by se vyřešil i balík plánků, který roste každému v inventáři.

Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: Ano. Hledal jsem něco jiného a zjistil jsem že VB pálí spoustu lidí tak moc, že se o tom pomalu už nesmí ani psát.
 

Mrtvejmagor

Veterán
Ano. Hledal jsem něco jiného a zjistil jsem že VB pálí spoustu lidí tak moc, že se o tom pomalu už nesmí ani psát.
ano tak asi špatně, páč tu takový nápad už byl dát VB mimo město :D
třeba Nové území pro velkolepé budovy, Ostrov na VB
Koloseum a Chrám Boží moudrosti jsem boural doslova s bolestí v srdci.
to jako vážně? Koloseum - medaile, na nic bez problému zbourat, maximálně nechat kuli kráse :D
a ten druhý myslíš Chrám Vasila Blaženého? - ten bych nechal, ten dává obranu obranným jednotkám ;)
 

Dobrodej

Komentátor
Pokud by to byla exkurzní lokalita případně přístupná i pro návštěvníky města a budovy by tam zůstaly jako neaktivní historické památky ze hry a nebylo by možné je přesunovat tam a zpět do města, jsem jednoznačně PRO, ale aby v samostatném prostoru mimo město měly dál svoji funkci a poskytovaly bonusy jako ve městě s tím nesouhlasím. Tak jako je reakce nahoře, stalo by se z toho v případě dalšího fungování bonusů VB pro mnoho lidí sbírání VB na lvl 1. Pro přesun do "muzea", ať už by vypadalo jakkoliv by bylo možné navíc doplnit získatelnou instantku, podobnou jako je "uložení budovy" s funkcí "Přesun do muzea". Také mě mrzelo, když jsem některé VB musel smazat a skončili v propadlišti dějin.

S výhradou, že mnoho VB se svými bonusy má menší efekt než budovy z eventů, s tím souhlasím. Ale asi s tím nikdo nic dělat nebude. Budovy z eventů není možné rozvíjet mimo resp. nad definovaný rozsah úrovní a naopak proti VB je mohu resp. pro dosažení maximálního výkonu budovy musím, při přechodu do vyšších etap vylepšovat nebo mám svobodnou volbu eventovku smazat nebo lépe prodat u vetešníka a nahradit eventovkou z dalšího eventu. V tom jsou VB úplně jiné, důležitě VB dnes už nemají strop rozvoje, byť už vylepšování stojí rance BV a podle vývoje to vypadá, že tento princip bude platit asi u všech VB i kde to zatím INNO nikde nepíše. Naopak u VB je jejich výkon dopředu definovaný a pokud se mění s postupem v epochách, tak stačí jen do dané epochy postoupit a VB dělá co má bez dalších nákladů.
 
Nahoru