VB zkracující dobu výroby

  • Zakladatel vlákna DeletedUser12151
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser12151

Host
- Oblast hry: výroba mincí, zásob,výroba VB
-Současný stav: Momentálně lze vybírat produkci zásob v přesně stanovených časech,5,15 minut, 1,4,8,24 hodin, , produkce mincí z domů je 5,15 minut, 1, 4, 8, 24 hodin, produkce VB je 24 hodin

- Nápad: navrhuji VB, která by zkrátila dobu produkce domů,zásob a VB i radnice, jde hlavně asi o 24 hodinovou výrobu,ale nevadilo by zkrátit všechny časy. Momentální stav trestá každou minutu zpoždění výběru výroby až do fáze nutnosti restartu hry na čas kdy se Vám hodí výběr produkce. Můj návrh by počítal zkrátit čas výběru podle úrovně VB např. 1lvl 10 minut..nebo procentuelně např. 1-2% 1 lvl ..může jít o budovu kombinovanou například s výběrem mincí,spokojeností,zboží nebo FB. Něco podobného už je u alkatrazu kde se zkracuje rekrutace vojenských jednotek, takže ji vždy můžete pohodlně vybrat ráno a neposune se Vám výběr až na čas kdy to prostě nestihnete, protože musíte jít do práce :)
VB by měla být pro všechny věky,mohla by být i součástí nějakého eventu, to je na uvážení vývojářů. A nebo by to mohlo být i součást bonusu cechu jako tomu u rekrutaci a zlevnění výstavby budov.

Návrh názvu a tím i vzhledu VB. např. Big Ben, nebo můj favorit by byla TARDIS,ale vzhledem k autorským právům asi nejméně pravděpodobné :)

- Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ANO


Všem přeji příjemnou hru a hodně zábavy :) tak můžete začít kritizovat a diskutovat ;-)
 

DeletedUser2059

Host
Podobné myšlenky jsem už měl, nicméně je tady otázka, za jak dlouho by se to všechno vyrobilo, až budu mít tu budovu třeba na 35. levelu? Tady je to něco jako odpočítávání, matematicky by se dalo možná říct, že zkracování výroby by se nikdy nedotknulo 0, ale dříve či později by se ji musela ta procenta dosti přiblížit.
 

DeletedUser12151

Host
Ahoj, tak toto je návrh a jednotlivec nemůže domyslet všechny důsledky svého nápadu, samozřejmně pokud by se měla výroba blížit k času 0 je nesmysl, takže by to muselo mít své limity, například VB podprorující ůtok/obranu jsou limitovány po dosažení 10 levlu navýšením už jen o 1%, takže by muselo, soudě podle Vaší poznámky, být něco podobného taky u této VB, jinak můžeme takto diskutovat o každé VB, jak víme někteří hráči mají například alkatraz na úrovní 46, to samé když někdo bude mít tyto VB podporující utočný bonus mít na 50 levlu, nebo dealský hrad, vasila, takový hráč je potom neporazitelný..takže asi tak :)
 

trojan1673

Veterán
Podle mého to je zbytečné, momentálně si dobu výroby nastavím tak abych tu byla u výběru.
Sice je hezké, že by se mi zkrátila doba výběru a já měla více surovin, ale nedokázala bych si uhlídat výběr před rabováním.
Je to jako z alcatrazem. Mohu ho vybrat dříve, ale vlastně to nejde, protože mi ta doba vychází na dvě hodiny ráno a to už spím.
Takže ho stejně vyberu až ráno po 24 hodinách. Stejně bych na tom byla i z výběrem předčasně vyrobených zásob nebo surovin.
 

DeletedUser2451

Host
tak nápad nezní špatně ale jak tu padlo v několika názorech tak jsem také proti je to zbytečné
 

DeletedUser12520

Host
muselo by jit spise o postrani efekt od urciteho levelu nezli jako primarni ucel..
napriklad od levelu 10 dalsi efekt 5% snizeni doby rozhodne ne nco co muze na levelu xxx udelat 0s sklizen

Petr 1st.: deal a blazek by byl zajimavy az od hodne vysokeho levelu.. ale strazne ohne jsou onim nebezpecim daleko drive deal a blazek maji efekt 3% za level a nad 10 uz jen 1% za level.. u dealu je to 7*7=49 straznych ohnu u blazka 5*5=25 straznych ohnu na danou plochu
=> 49*4% = 196% ~ 176 level dealu(ponekud hodne) deal, 25*4=100% ~ 80level blazka(realnejsi ale i tak dost vzdalene tak ze bych se neobaval)
takze pokud neco v tomto ohledu rozhazuje hru jsou to strazne ohne ne blazek a deal
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Mohla by ta VB mít i tu vlastnost, že by jsme si sami mohli nastavit dobu a dle toho by jsme z toho měli zásoby nebo suroviny. Např. někdo nechce čekat 1 den, ale 8 hodin je málo, tak by si nastavil 16 hodin..
 

DeletedUser2059

Host
Možná bylo, ale tuto možnost již tvůrci před dávnými časy zamítli, líbí se jim jednoduchých 6 možností :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru