Velikonoce 2015

carameels

Hlavní moderátor
Člen týmu
<div id="foe_changelog_new">

Králové a královny,

čekají nás opravdu váječné časy! Jarně naladěná Greva Darn bude ale potřebovat vaši pomoc, a to konkrétně od 25. března. Vaši námahu samozřejmě štědře odmění. Na oplátku od Grevy očekávejte krásně malovaná velikonoční vajíčka, která posléze můžete vyměnit za hodnotné odměny. Mezi těmi nebudou chybět renovační sady, nákresy k Observatoři a jiné budovy z minulých událostí a navíc i několik zcela nových odměn!
Událost bude hratelná i na mobilních zařízeních, takže ji nezmeškáte ani na cestách :)

Jak na to


Velikonoční vajíčka se stanou během této události novou surovinou. Existují dva způsoby, jak vajíčka získat: sbírat vajíčka schovaná jinými hráči ve vašem městě nebo plněním velikonočních úkolů. Počet vajíček je zobrazen v levém horním rohu herního okna.

Vajíčka, která získáte, můžete za odměny měnit po kliknutí na ikonu Grevina velikonočního obchůdku a činit tak bude možno ještě i několik dní po skončení události. Samotné sbírání vajíček bude ukončeno 8. dubna, možnost vybírání odměn pak až 12. dubna.

Sbírání vajíček a jejich schovávání v městech ostatních hráčů


Po přihlášení do hry můžete najít nad některou z vašich dekorací ikonku barevných vajíček:To znamená, že tam někdo velikonoční vajíčko schoval. Seberete ho jednoduše kliknutím na dekoraci. Tím se vajíčko přidá do vaší sbírky. Po sebrání se vajíčko vybarví. Podle barvy poznáte, jak hodnotné vajíčko jste našli. Např. světle modré vajíčko má hodnotu vajíček 5, které se vám přičtou. Schválně, jaké nejhodnotnější vajíčko najdete?


Ke schování vajíčka potřebujete skrývací (akční) bod. Tyto body fungují na stejném principu jako Forge body. Každou hodinu vám přibude jeden akční bod. Rozdíl je ale ve velikosti zásobníku bodů. Zde je prostor jen pro šest bodů. Zásobník akčních bodů vidíte hned vedle ukazatele počtu nasbíraných vajíček:Při návštěvě spoluhráčova města pak můžete, pokud to okolnosti dovolí, schovat vajíčko. Vedle toho zůstávají tradiční možnosti motivace a zušlechtění. Vajíčka však lze schovat jen za dekorace. Místa, kam je možné vajíčka schovat, se zvýrazní pomocí ikonky šedých vajíček. Schování jednoho vajíčka stojí 1 akční bod:Vedle tohoto „tradičního“ způsobu jak schovávat vejce nabízíme další, příhodnější způsob. Jednoduše klikněte na ikonku vajíček vedle portrétu hráče, u kterého chcete vajíčko schovat:Malé okénko vám poté oznámí, kam jste vajíčko vlastně schovali.
Dojdou-li vám akční body, můžete buď čekat, než se samy doplní, anebo, jste-li trochu rozhazo-vaj-ční, můžete body nakoupit pomocí diamantů přes ikonku „+“ v liště akcí velikonočního zajíčka.


Velikonoční obchůdek


Vajíčka můžete směňovat v Grevině velikonočním obchůdku. Do něj se dostanete kliknutím buď na počítadlo nasbíraných vajíček nebo na ikonu obchůdku, kterou najdete pod úkoly.V obchodě najdete bohatou nabídku předmětů ke koupi obsahující roh hojnosti, novou jednotku a budovy jak nové, tak již známé a oblíbené z předešlých událostí nebo třeba renovační sadu. Také můžete otevřít tři truhly – bronzovou, stříbrnou a zlatou – a v každé z nich najít jednu z odměn, které obsahují. Jaké předměty či budovy truhly obsahují, zjistíte z tooltipu, který se zobrazí při najetí myší na danou truhlu. Zároveň tak i zjistíte, jak velkou procentuální šanci na získání dané odměny máte. Každý předmět, který si v obchůdku zakoupíte, se označí zeleným puntíkem. Za zakoupení všech předmětů získáte speciální odměnu, kterou je Svatyně úcty. Po získání celé kolekce se obchůdek resetuje a vy se tak můžete pokusit o získání druhé Svatyně. Nicméně každou z odměn můžete koupit kolikrát jen chcete.
12. dubna se brány obchůdku uzavřou a všechna vajíčka budou nenávratně ztracena, takže je maximálně využijte ještě před tímto datem!

Věříme, že si událost užijete na plná vejce :) A ještě jedna rada na závěr. V brzké době vám odhalíme podrobnější informace o odměnách, takže se mějte na pozoru, abyste je nepropásli ;)

Chcete-li se na něco zeptat, podělit se o dojmy či názory nebo třeba po nás hodit vajíčkem, navštivte tuto diskuzi.

S pozdravem
tým Forge of Empires
</div>
<link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://78.47.64.123/dynamic/css/gb_post.css.php?post_id=44955">
 
Naposledy upraveno:

KaseO

Community Manager
Člen týmu
Community Manager
<div id="foe_changelog_new">


Co vlastně můžete získat?

Vedle vám dobře známých budov a předmětů z minulých událostí můžete během Velikonoc 2015 získat zbrusu nové vychytávky, které jsme pro vás připravili:


Bubenická škola
Copak by to bylo za armádu bez pořádného bubeníka? Nyní můžete zvýšit výdrž vašich jednotek přítomností bubeníka ve vašich řadách a toho naučíte bubnovat kde jinde než v Bubenické škole:
Bubenická škola nejenže umožňuje výcvik Vojenských bubeníků, ale přidává i útočný bonus vaší útočné armádě!

Vojenský bubeník

Přestože si bubeník se zbraněmi příliš netyká, tak se rozhodně vyplatí ho do svých řad naverbovat. Svým bubnováním totiž dokáže vyburcovat své bratry ve zbrani k nevídaným výkonům.
Bubeníci mají ve hře novou zvláštní dovednost – morálku. Díky zvýšené morálce vydrží vaše jednotky v bitvě mnohem více. Bubeník poskytne všem jednotkám v armádě k jejich základním bodům života (poškození) bod brnění navíc. Díky tomuto bodu vydrží jednotky více útoků. I tento jeden zdánlivě nepatrný bod může znamenat velkou výhodu v boji.


Svatyně úcty
Svatyně úcty je ÚCTYhodná nová budova, přidávající poskrovnu obyvatel, množství mincí, ale především medaile! Ty ale jen v případě, že je namotivovaná. Stejně jako Svatyně znalostí přidává výzkumný bod.
Zajistěte si výpomoc od spoluhráčů a zlepšujte tak svou pozici v žebříčku získaných medailí každý den.

Portréty
K tomu všemu máme pro vás navíc dva nové portréty (koukněte nahoru). Nepřipomínají vám někoho? Kdo nám podle vás byl modelem?

Přejeme hodně zábavy u velikonoční události :)

S pozdravem,
tým Forge of Empires

</div>
<link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://78.47.64.123/dynamic/css/gb_post.css.php?post_id=44955">
 
Naposledy upraveno: