Velikonoce - vajíčka

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9824
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser2298

Host
Tak pokud někdo bude používat žampiona.. tak pravděpodobně v kombinaci se 7mi tuláky že .. :) Takže jeden slot u žampiona ( popř. druhý za lidovou cenu 50 dia) je zcela dostačující - a to nemluvím o tom, že sem tam nějakého žampiona vyprcne i Alcatraz.. ( aktuálně mám už 4 žampiony..)
 

DeletedUser11022

Host
renovační sadu určitě nabídnou i v nějakém dalším eventu. Takže zas až tak horké bych to neviděl. To raději vejce utratím za Ohně. Už jich mám 5 a to je 20% do obrany :)
Co se týče tuláka, rád bych kdyby se dal koupit stejně jako šampion a i skrýš. To s těmi truhlami je dost na houby.
 

01Beowulf

Nováček
Apropo,když už se zmínily strážní ohně......jak se počítá jejich obranný bonus na jednotky v obraně???Příklad.....koupím v eventu ohně za 2000 vajec,což je 40 ohňů,budu mít obranný bonus 40*4%=160 % ???? + klášter 20% + popřípadě Vasil a daelský 60% ???Nebo je obrana nějak omezená ??Někde jsem četl,že je fakticky omezená na max 100 % i když se zobrazuje víc.Já jen abych věděl,zda má smysl nakupovat hromady ohňů,když to nebude k ničemu :)).....:cool:....díky za odpověď
 

DeletedUser9061

Host
Obrany není nijak omezena. Můžeš mít 60% obrany + útoku z velkolepých staveb + 20% obrany klášter a X% obrany ze strážních ohňů.



PS:[SPOIL]Měl jsem souseda co měl přes 300% obrany, takže můžeš být v klidu :)[/SPOIL]
 

Dan 77

Veterán
Jak to počítáš, je správně. Nevím, jestli to fakticky omezené je (nikde jsem to nikdy nečetl), ale 100 % to asi omezené není, protože při dobývání Kanady na své mapě je bonus nepřátel v jednom sektoru jedné provincie dokonce 140 % v útoku i obraně a je to opravdu znát.
A viděl jsem ze screenu jednoho hráče i 664% obranný bonus pro tanky díky ohníčkům, jenže to bylo k ničemu, protože útok navýšen tehdy ještě vůbec nebyl, a tak obranné jednotky nedokázaly útočným jednotkám s nižší bonusem v útoku i obraně vrátit účinně útok, takže se bitva a prohra obránce jenom protáhla.
Já obranu boostovat nechci, podle mého názoru to jen zabere místo ve městě a nevyřeší to nic víc, než že obrana tolikrát neprohraje, protože na to nebudou někteří útočníci s menšími bonusy stačit. Ale je to jen můj názor, třeba se s ním leckdo neshodne.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser7480

Host
Chci se zeptat - napsáno je, že vajíčka je možné umsitovat a získávat do 23. - v kolik hodin přesně to je? O půlnoci v noci z 22.? Nebo o půlnoci v noci na 24.? Nebo někdy v průběhu dne?
 

Thesseus

Znalec
Dane: je fakt, že vysokou obranu neprorazíš ani kdyby si chtěl. Já měl před přepočtem 342 % a prorazit to prostě nešlo. Takže ohně se hodně vyplatí v tomto ohledu. Obzvlášť teď po tom přepočtu, kdy relativně nabrali na síle. Nehledě na to, že v minulém eventu byl ohýnek celebrita, která šla získat jen jednou a další už jen za diamanty - za 2000 diamantů! To si pamatuju. Teď je za pade vajec.

Okara: podle mě to bude do půlnoci, obvykle to tak bývá.
 

DeletedUser2273

Host
Ja som mal suseda co mal 400% obranu a porazit ho slo celkom lahko.Ale to polo skor ako dali utok aj pre obranu.tak neviem ako by to bolo teraz.
 

Thesseus

Znalec
Tak tomu se mi nějak nechce věřit.. měl v obraně jednotky z nejvyššího věku?
A ještě k tomu "celkom lahko" jo? To asi trochu přeháníš, ne?
Viděl jsem když se to pokoušel někdo prolomit a s plným útočným bonusem ubral tanku jednu či dvě čárky.

EDIT: Koukal jsem na všechny světy a jestli mluvíš o českém světě tak nikde nemáš ani v této chvíli plný útočný bonus. To si tedy moc nedovedu představit, jak bys to dokázal.
 
Naposledy upraveno:

Dan 77

Veterán
Dane: je fakt, že vysokou obranu neprorazíš ani kdyby si chtěl. Já měl před přepočtem 342 % a prorazit to prostě nešlo. Takže ohně se hodně vyplatí v tomto ohledu. Obzvlášť teď po tom přepočtu, kdy relativně nabrali na síle. Nehledě na to, že v minulém eventu byl ohýnek celebrita, která šla získat jen jednou a další už jen za diamanty - za 2000 diamantů! To si pamatuju. Teď je za pade vajec.
Ohledně té obrany máš pravdu, ale útočník s maximálním bonusem do útoku by stejně určitě vyhrál. Jak říkám, viděl jsem na našem cechovním fóru screen, kde byl díky ohníčkům brutální bonus 664 % do obrany tankům z doby pokroku, které měly a pořád skoro mají obrannou hodnotu dosud nejvyšší, a útočník s nízkým (ani ne s maximálním) obojetným bonusem jednotky obránce vyklepl, takže byl obránce naštvaný, jak je ta obrana k ničemu (v této době se to ale zlepšilo, protože obránce má také obojetný bonus). Ale pointa mého předchozího příspěvku je spíš v tom posledním odstavci.
Ohníčky byly za 50 vajíček i o minulých Velikonocích a bylo jedno, kolik si jich koupíš, to si zase pamatuju já a opravdu byly bodně žádané. Ale ty asi myslíš nějaký nedávný předchozí event, kde se ohníčky znovu objevily?


Okara: Myslím, že event končí o půlnoci 23./24. 4., prostě vždycky na konci toho uvedeného dne.
 

DeletedUser10378

Host
můžete mi prosím říct a to přesně na jaké budovy je možné použít renovační sadu a na které ne? děkuji
 

DeletedUser9061

Host
Na všechny budovy získané z EVENTŮ a SPECIÁLNÍCH AKCÍ !
 

Thesseus

Znalec
Dane, já myslím, že to bylo o Vánocích nebo Valentýnu? No jak se nahoře každý den objevovala jiná denní hlavní odměna.
O minulých velikonocích vím, tam jsem si je nahrabal :)
 

DeletedUser7247

Host
Dotaz, teď mám ukrývat 55ks vajec, následuje ještě po něm nějaké další množství nebo už je to poslední?
 

DeletedUser9061

Host
Potom už myslím následuje [SPOIL]pouze 1 úkol (na 69 vajíček).[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Dan 77

Veterán
Dane, já myslím, že to bylo o Vánocích nebo Valentýnu? No jak se nahoře každý den objevovala jiná denní hlavní odměna.
O minulých velikonocích vím, tam jsem si je nahrabal :)
Jo, tak to byly právě Vánoce. Už si vzpomínám, daly se tam vylosovat ohníčky, následující den bys tu hlavní odměnu za předchozí den dostal jen za spousty diamantů.
 

DeletedUser

Host
Jestli to chápu dobře, tak dnes o půlnoci končí možnost skrývat vajíčka v cizích městech, ale nakupovat půjde ještě 4 dny.
Chci se zeptat, co se se stane, když koupím truhlu třeba za 2 dny a dostanu "balíčky akcí skrývaní" (doplnění 6 vajec do zásobníku)?
Můžu je ještě skrýt, nebo bude táhle odměna bez využití? Děkuji
 

DeletedUser11022

Host
Mám za to, že s touhle odměnou uspěješ až zase za rok :)
 

Zelda

Člen
Pokud se dobře podíváš, tak tahle možnost z odměn po ukončení hlavní části eventu zmizela...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru