Velikost okna

Zelda

Člen
Právě jsem chtěl nahlásit stejný problém. Souvisí to podle mě s dnešní aktualizací před startem eventu. Zaujalo mě taky to, že se v oznámení o zítřejší aktualizaci psalo cosi o optimalizaci hry (a v současné verzi obsahu to už není). Tak jen doufám, že se jen vloudila chybka a ne že to je "optimalizace".
 

Přílohy

  • listy.jpg
    listy.jpg
    498,4 KB · Zobrazení: 27

Borat

Člen
Podle mě jsou problém ty dvě "ikonky" dole. Jak když tam chybí nějaké obrázky. Zdá se mi to jako nepodařený start dne sv. Patrika.
Na PC se FoE teď hrát moc nedá. Pořád rolovat. Průšvih.
Zkusil jsem MS Edge, Operu a aplikaci FoE z MS Store. Shodný problém. :(
 

Pikolo

Komentátor
Co znamenají ty dva obrázky dole? Jediný způsob jak tuhle chybu řešit, zvětšit na celou obrazovku :rolleyes:
 

Smígl

Člen
jde to nějak odstranit?
nikdy mi to nedělala a dost mě to rozčiluje a prosím o okamžité předání podpoře
kdyby nebyla ta poďě***á aktualizace omluvte mě ale jsem dost naštván
kdyby alespoň když to zvětšuji to město tak aby se to neposouvalo nahoru
 
Naposledy upraveno:

Mrtvejmagor

Veterán
No tak to je jednoduchý, teda vysvětlení.
Internetový vyhledávač Bing nebo Yahoo nepodporuje nějaké ikonky a scela dobře nepřijme velikost okna hry a tak tam hodí posuvky - nejspíš
Řešení?
Jesli používáte chrom tak vlest do
nastavení > vyhledávač > přepnout na Google
Momentálně jsem jen na mobilu ale také se mě stávalo a štvalo mě to když se tam dal nějaký Yahoo který apsolutne neznám a i když jsem to takto přepnul tak další den jsem to tam měl znova tak jsem to takhle párkrát dní dělal a vyřešilo se to. Mám v pc přesný návod jak odstranit ten Yahoo a Bing a vrátit Google ale k pc se dostanu až zítra večer ;)
 

Zelda

Člen
Jenže ten problém nemá souvislost s tím, kdo má jaký nastavený vyhledávač. Ten problém se objevil po dnešní aktualizaci hry a ačkoliv nejspíš souvisí i s nastavením PC/prohlížeče jednotlivých hráčů, jeho zdrojem je špatné nastavení herního klienta (a ne, že hráči mají něco nastaveného u sebe).
 
Nahoru