Velký třesk

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

franek711

Nováček
Ahoj napadl mě nápad, kterým bych se Vámi rád podělil. Jednou ročně by se mohl udělat den, kdyby se mohlo celé městečko rozebrat do inventáře. Včetně cest, všech budov (včetně velkolepých) a příslušenství. Mohl by se vyřešit věčný problém s místem. Samozřejmě s podmínkou, že se vše do posledního zbytku vrátí zpět. Jde pouze o přestavbu.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser12520

Host
moznost zbaleni bonusovych budov zpet do inventare bych celkem uvital(kor lide kteri si je zaplatili a uz se jim nehodi), zbaleni velklepych budov by mohl byt z hlediska programatoru kapek orisek a osobne bych se do toho moc nepoustel
 

DeletedUser3139

Host
Tak tohle už tady bylo mockrát. Sice ne tak propiplaně, ale bylo to tu. Podle mně to je zbytečné, protože hodit budovy do inventáře a pak je zase všechny obnovit to by asi ani nešlo, nebo by bylo spíše k ničemu. Pokud se dělá velká přestavba města, tak je mnohem lepší postavit město v simulátoru a po sestavení (asi několikerém), tak postavit město na ostro ve hře. Nevěřím, že by tohle programátoři byli ochotni akceptovat. Zase se jedná o nápad, který by se někomu hodil, ale jednou jsou tu nastaveny parametry hry a ty je bohužel nutno respektovat, protože to je tak dáno a pokud by se měli do hry zapracovat takovéto nápady, tak zase plno lidí napíše, že by to chtěli jinak. Takže za mně určitě ne! :cool:
 

trojan1673

Veterán
Tak tento nápad tu opravdu není poprvé a podle mého si musíme poradit z přestavbou měst jinak.
Je to strategická hra a tak se musíme smířit s tím, že si budeme lámat hlavy kam co dát abychom do těch našich měst nacpali co potřebujeme :p
 

franek711

Nováček
Tak jsem zkusil ten doporučený simulátor a chci poděkovat za tento nápad. Díky němu, jsem si přestavěl městečko k obrazu svému. Tudíž jsem už dnes stejného názoru, dík.
 

Dan 77

Veterán
Ta přestavba už byla usnadněna tím, že můžeš pozici dvou budov vyměnit a o to snáze budovy přesouvat po městě, přestože nemáš místo na stavební ploše a nechceš nic bourat (budova je zelená, když je tam volno; červená, pokud tam volno není; modrá, pokud lze 2 budovy prohodit). Dalším způsobem, jak nahradit inventář, je sehnat si před přestavbou pár rozšíření.
 

DeletedUser

Host
Nemohl by Velký třesk ve hře vypadat tak, že všechny budovy sice půjdou do inventáře a pak se musí zase sestavit, ale ještě k tomu se otočí? Takto by to bylo třeba každý rok 1.1. nebo tak něco. Takže ze 2x3 by bylo 3x2 atd... To by bylo ještě zajímavější. Jen přemýšlím nad tím, jestli by to bylo povinné nebo ne.
 

DeletedUser

Host
To otočení se mi zdá zbytečné a navíc by se ti časem mohlo stát, že bys raději bral původní verzi a co pak? Počkáš další rok? To už je lepší tu budovu rovnou zbourat a postavit znovu.
Co se týče toho nápadu dávat budovy do inventáře, tak jsem pro, ale muselo by se jednat pouze o budovy, které získáš během eventu (kromě Observatoře, samozřejmě) pouze ty unikátní jako tygří doupě apd. ne výrobní budova, kterou jsem třeba získala během Vánoc. Líbilo by se mi kdyby to takhle bylo celoročně.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru