Velký vědomostní kvíz - diskuze k soutěži

DeletedUser

Host
Tak jak to vidíte, zúčastníte se soutěže s názvem Velký vědomostní kvíz? Co otázky, jsou těžké, nebo Vám přijdou lehké? Povídejte, přehánějte, těšíme se na Vaše názory a připomínky! :)
 

DeletedUser4085

Host
A musí se napsat přesné datum, kdy byl spuštěn nebo stačí měsíc a rok?
 

DeletedUser4708

Host
U otázky 16: za jakou dobu se zkazí 15min výroba se myslí za jakou dobu od zadání výroby nebo od dokončení výroby?
 

DeletedUser5305

Host
No pár jich dalo zabrat, ale jinak je to opravdu lehké. Jsem zvědav jak dopadnu :)
 

DeletedUser5305

Host
od dokončení samozřejmě, když se ti to teprve vyrábí, tak se to nedá zkazit ;)
 

DeletedUser4708

Host
od dokončení samozřejmě, když se ti to teprve vyrábí, tak se to nedá zkazit ;)
No tak bych to chápal kdyby zněla otázka za jak dlouho se zkazí výrobek, který trvalo vyrobit 15 min. Ale výroba jako proces začíná kliknutím na budovu a končí opět kliknutím na budovu a buď už je výrobek zkažený nebo ne takže se ta výroba zkazí (je dokončena se špatným výsledkem) za učitou dobu od spuštění výroby. No asi se v tom moc rejpu ale uznejte že to tak jde chápat. Radši to do odpovědi upřesním jakej čas mám na mysli to je nejjistější.
 

DeletedUser

Host
Souhlasím. Logicky se nabízí také celkový čas od kliknutí do zkažení.
Díky za dotaz.
Ono to autorům přijde jasné, když to vymýšlí. Nechci nikoho urazit, ale tohle musí být přesně dáno.
př. "za jak dlouho se zkazí výrobek, který jsme vyráběli 15min, po jeho dokončení?"
Asi tak..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4543

Host
Mam dotaz:

"Příklad soutěžní otázky:
1. Kolik má medvěd nohou?
Do tématu napíšete odpověď (resp. odpovědi - podle pořadí)
1. Medvěd má 4 nohy."

===> Bude odpoved platna kdyz odpovím jen "4 nohy."?
 

DeletedUser3370

Host
Tipovaci otazka 21: Soutez probiha jen v Ceskych luhach a hajech?
 

DeletedUser

Host
A musí se napsat přesné datum, kdy byl spuštěn nebo stačí měsíc a rok?
Ahoj, přesné datum.
U otázky 16: za jakou dobu se zkazí 15min výroba se myslí za jakou dobu od zadání výroby nebo od dokončení výroby?
Platí to druhé, to jest až po dokončení výroby.
Mam dotaz:

"Příklad soutěžní otázky:
1. Kolik má medvěd nohou?
Do tématu napíšete odpověď (resp. odpovědi - podle pořadí)
1. Medvěd má 4 nohy."

===> Bude odpoved platna kdyz odpovím jen "4 nohy."?
Stačí odpovídat heslovitě, tohle byl příklad, aby každý pochopil, oč jde. :)
Tipovaci otazka 21: Soutez probiha jen v Ceskych luhach a hajech?
Ano, jenom pouze u nás, celou soutěž pro Vás připravil český FoE tým. Jinde asi takovou soutěž nemají. :cool:
 

DeletedUser

Host
Dan 77 a další podobní... opravdu děkuju, že sem zveřejňujete všechny výsledky... to z těch diamantů zase budu mít.... Jsou to logické otázky, tak nevím co se v tom musíte takhle rejpat - právě že to je o tom, jestli to umíte pochopit!
facepalm
 

DeletedUser5201

Host
Tajemství data spuštění Arvahallu si nechám pro sebe. ;) (teda snad jsou mé úvahy správné)

Mně spíš připadalo toto jako dvojsmyslná otázka: 5. Jaké obytné budovy lze postavit v době bronzové?
Myslíte ty, které výzkumem pocházejí z doby bronzové, nebo opravdu všechny, které v té době lze postavit ? Možná je to rafinovaně položená otázka, ale radši jsem to rozepsal.

Já jsem to též rozepsal. A máš pravdu je to rafinované.

Dan 77 a další podobní... opravdu děkuju, že sem zveřejňujete všechny výsledky... to z těch diamantů zase budu mít.... Jsou to logické otázky, tak nevím co se v tom musíte takhle rejpat - právě že to je o tom, jestli to umíte pochopit!
facepalm

Awekar nevím co se rozčiluješ nikdo sem nepíše odpovědi. Je pravda že je tu pár náznaků, ale ne odpovědi.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3370

Host
Smarja co je rafinovaneho na otazce "Jaky budovy postavis v dobe bronzove"
 

DeletedUser

Host
Já jsem to též rozepsal. A máš pravdu je to rafinované.



Awekar nevím co se rozčiluješ nikdo sem nepíše odpovědi. Je pravda že je tu pár náznaků, ale ne odpovědi.

Protože otázky jsou tak primitivní, že by místa rozlišovala právě schopnost pochopení "rafinovaných" otázek...
 

Dan 77

Veterán
Jak už bylo řečeno, byl to jen dotaz s náznakem na možnou dvojsmyslnost, a ne odpověď na otázku. Nebo ti jde o to, že jsem tě připravil o umístění ? Takových lidí tu bude víc, u kterých bude rozhodovat už pouze jen tipování poslední otázky.
Ale když s tím máš problém, svůj příspěvek jsem smazal. Ještě smazat jednu citaci toho příspěvku a bylo by to.
 
Naposledy upraveno:
Ahoj, otázky mi přijdou relativně snadné, co nevím to dohledám. Akorát u několika jsem měl pochyby, zda nejde o chyták. Takže uvidím. To zkažení zásob mě také zarazilo, jak se to vlastně počítá.
 

DeletedUser3370

Host
Otazka na FoE:

Mam dotaz k zadani, nerozumim: (cituji)

• Celkem se jedná o 21 otázek, není ovšem nutné odpovídat na všechny (21. otázka je ovšem povinná - poslouží v případě shodnosti bodů vícero soutěžících).......

A proti tomu tam stoji tohle:
500 diamantů se rozdělí mezi ty, kteří správně zodpoví všech 20 otázek!

To mi teda reknete jak to funguje.
1. 21. je rozhodujici nebo neni? Staci mit vsech 20 dobre a mam to?
2. Kdyz bude tech, kteri zodpovi vse dobre vic jak 500, budete rozdelovat pul diamanty?
 

DeletedUser5393

Host
největší problém jsem měl se začátkem prvního světa, dohledal jsem to až teď, 22 hodin po odeslání testu. Jinak byly otázky jednoduché, i když, pravda, občas trochu zákeřné. Rozhodovat bude tipovačka

Odpověd: Prvních 20 otázek je povinných, podle těch se bude určovat umístění. Ta 21. otázka je rozhodující při rovnosti správných odpovědí u dvou či více hráčů
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru