Velký vědomostní kvíz - diskuze k soutěži

DeletedUser3370

Host
Odpověd: Prvních 20 otázek je povinných, podle těch se bude určovat umístění. Ta 21. otázka je rozhodující při rovnosti správných odpovědí u dvou či více hráčů

Dekuji, moc si mi pomohl. A kdyz tech 20bodovejch bude vic, co pak s tipovackou?

500 diamantů se rozdělí mezi ty, kteří správně zodpoví všech 20 otázek!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Dan 77

Veterán
Je nějaká základní výhra pro ty, kteří se umístí na prvních příčkách (o tom zřejmě bude rozhodovat tipování 21. otázky).
Pokud nějakou z 20 otázek vědět nebudeš, odpovídat nemusíš. Ale mezi ty, kteří se neumístí, a přesto budou mít všech 20 otázek správně, se rozdělí dalších 500 diamantů.
 

DeletedUser4543

Host
Ted jsem odeslal odpovedi...plati to jeste? nebo do 16.12. se rozumi max do 15.12. 23h59m59s a ne do 16.12. 23h59m59s? :D
 

DeletedUser

Host
Ahoj, vítězové budou vyhlášeni v průběhu několika dnů. :)
 

no name

Nováček
no nechci urazet cesky adminy:p ale nevim jak to s nima je kdy budou ty vysledky...protoze lidi co znam a reknou během několika dnů tam vetsinou mysli mesicu:)
 

DeletedUser7

Host
Do konca týždňa budú výsledky známe, preto žiaden strach :)
 

DeletedUser

Host
To já je klidně urazím, protože způsob rozdělení odměn opravdu nemá obdoby... prej 8 šťastlivců...
Jednou určili, jak budou rozdělovat ceny, tak to tak má zůstat! :mad:
 

DeletedUser7

Host
FoE tým si vyhrazuje právo soutěž kdykoliv změnit či zrušit bez možnosti náhrady cen.
 

DeletedUser

Host
Apchu: A komu to cpeš? =D Neříkám, že na to nemáte právo
no name: Co kdyby ses nejdříve naučil psát, a pak až se pletl kam nemáš? ;)
- za komunistů byli Ti, co měli pravdu, a ohrožovali "autoritu" také umlčeni, a nakonec stejně vyhráli...
-Na tohle téma vám už kašlu, do her ani nepáchnu. Stejně nemá smysl se něčeho zůčastnit, když se to mění jak se chce...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7

Host
Apchu: A komu to cpeš? =D Neříkám, že na to nemáte právo
no name: Co kdyby ses nejdříve naučil psát, a pak až se pletl kam nemáš? ;)
- za komunistů byli Ti, co měli pravdu, a ohrožovali "autoritu" také umlčeni, a nakonec stejně vyhráli...
-Na tohle téma vám už kašlu, do her ani nepáchnu. Stejně nemá smysl se něčeho zůčastnit, když se to mění jak se chce...

Najlepšie by bolo všetky súťaže zrušiť, aby ste mali pocit že je to spravodlivé. Rozprávam to Tebe lebo asi si nečítal pravidlá súťaže, tvoj problém, nie náš. Pravidlá boli jasné, FoE Tím má právo na zmenu pravidiel či súťaže samotnej. Víťazom gratulujem, a závistivím hráčov (Viď pár príspevkov nad mojím) prajem aby už toľko nezávideli že nevyhrali atď ako už v súťažiach býva.
 

DeletedUser5384

Host
FoE tým si vyhrazuje právo soutěž kdykoliv změnit či zrušit bez možnosti náhrady cen.

Tohle je naprosto běžná formulace,která zajišťuje u podobných soutěží poměrně úspěšně čelit případným problémům/žalobám/z důvodu nedodržení veřejného slibu.Bohužel nedokáže zajistit,aby se toho nechytli různí škarohlídi,kteří okamžitě bez důkazů pochopí,jak si ty bonusové diamanty rozděluješ ty a tví kámoši :cool: Podobné diskuze jsem už viděl na různých jiných fórech a nechápu,proč lidi,kteří apriori nevěří ničemu,co sami nezfixlovali se do těchto soutěží zapojují a potom blemcají nesmysly. Zažil jsem na různých fórech už řadu moderátorů,kteří tyhle kecy nakonec nevydýchali a raději se vzdali všech "výhod" :) moderátorské funkce a ukončili činnost. Proto Ti přeju k vánocům nejen pevné zdraví,ale i pevné nervy a pod stromeček nějaký hoodně starý monitor,abys tyhle kecy měl alespoň ROZMAZANÝ:) Drž se a PF2013:)
P.S. Pro pesimisty: Tohle není protislužba za službu,ještě jsem v žádné soutěži diamanty nevyhrál a plánky mi taky nechoděj:cool:
 

DeletedUser3370

Host
Ahoj,

diky za soutez, musim uznat, ze bez googleni na tomhle foru bych to nezvlad :) Jen chci vyjadrit prekvapeni na poctem zucastnenych, trochu jsem v tipovacce prestrelil, i kdyz jsem daval rezervu.

Jak jsem pocital:
Na tomhle foru je registrovanych 5556 clenu (k dnesnimu dni). Rikal jsem si - třetina registraci jen zvedavcu, druha třetina, ktera se sem obcas podiva, ale zapomene, ze neco takoveho je, pulka treti tretiny se sem vraci a druha pulka treti tretiny se souteze zucatni a jeste jich pro jistotu par uberu, protoze tretina pulky treti tretiny ma dovolenou a nestihne to. A presto, jsem prestrelil vic nez jsem doufal. (kupecke pocty mi delali uz na vejsce problemy:) )

Nicmene, zabralo mi to pul hodiny casu odpovedi vygooglit a alespon jsem se o FoE neco dozvedel noveho (to uz se hraje fakt tak dlouho??!!). Takze autorum dekuju a budu se tesit na dalsi match.

P.S. Mozna by nebylo spatne dat sem k dispozici spravne odpovedi k rozsireni podvedomi i tem, co nehrali, nebo neodpovedeli zcela spravne.

P.P.S. Tech 100 diamantu, ktere az mi prijdou, pridam k druhe stovce za ziskana uzemi, mam na jeden planek VS. Nebo, pokud by vyhrane diamanty sly pouzit jako DMS na Hladovejici deti v Africe, poslu je tam rad !
 

DeletedUser3370

Host
Mam dve otazky k vyhodnoceni kvizu:

1. Nevim, jestli uz je spravna doba se zeptat, zda se uz diamanty za vyhru hracum pripisovaly? Ja jen, aby se na to nezapomnelo :)
2. Pak se tam pise "Pokud jste nic nevyhráli, nebuďte smutní, o víkendu startuje nová soutěž". Prosvihnul jsem neco?
 
Nahoru