BUDOVY -velkolepá budova Černobyl.

ladacert

Psavec
asi bych to dal do éry zítra všiml sem si že je tam výzkum na vědu:D anebo současnost ale tam věda není:D + jsou pouze 2 velkolepky takže byste to tam mohli narvat
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser13598

Host
Proč další VB na FP když takové VB už tu jsou Mys (zabírá míň místa jak terasa a dává co lvl to bod), AO (kritický zásah + FP), Castel (bonus do útoku + FP), Hagia (spokojenost + FP), IT (obyvatelstvo + FP) + je spousta eventů.

Když už by se tedy konkrétně jednalo o Černobyl
1. Radiace - možná ano, ale se začátkem na 1% (víc je zbytečnost, leda by shození lešení stálo přes 500 FP, aby si tuto budovu hráč zasloužil)
2. FP místo toho jak bylo řečeno -xx% ze spokojenosti
 

DeletedUser12887

Host
PRO

a díky radiaci vznikne mutant a bude mít ještě vyšší schopnost

prosadí se těžko, ale z hlediska dosavadního vývoje, bych ho zařadil mezi dost podstatné, mohl by se ještě využívat štít, který schopnost radiace eliminuje na nižší hodnoty

sporný spíš by tam bylo jestli se má jmenovat, Černobyl, Three Mile Island nebo Fukušima a kdo vyhraje, ještě pár kandidátů na stupni by bylo

jinak asi pak by šlo o specifikaci, z jaký doby tu budovu udělat, za jaké suroviny tedy, což jde klidně měnit, taky přišla budova Věštkyně z Delph potom, co už dávno někdo měl výzkum mnohem dál a úplně stejně byla i budova Chrám relikvií na svět dosazena až v době mnohem pokročilejší, tuším u hráčů na konci výzkumu zhruba v budoucnosti nebo ledové budoucnosti, už si to přesně nepamatuju.

Tuhle budovu bych spíš směřoval do doby postmoderna co se týče Three Mile Island, SOU co se týče Černobylu a z hlediska hry BUD co se týče Fukušima

nebo éra po Marsu, kde je taky radiace dost, jako vzpomínku na modrou planetu
 
Naposledy upraveno moderátorem:

ladacert

Psavec
Město i obránci by bylo imunní.No vzhledem k tomu že se žádný člen týmu k mému nápadu nikdo nevyjádřil tak tomu nevěřím.
 
Naposledy upraveno:

ladacert

Psavec
Anebo mě ještě napadlo to neudělat v podobě velkolepky ale eventové budovy. Anatolij Ďatlov by doprovázel událost a sbírala by se třeba radiace nebo spíše vědci+by se tím mohli vyřešit 2 problémy. 1. u vb bývají pouze dvě vlastnosti kdežto u eventových budov ne.Tam je více druhů produkce např:mlýn mince,suroviny,zásoby,medaile,výzkumné body. 2.názvy Černobyl,Three Mile Island a Fukušima by byli budovy s různými produkci. Či v podobě vesmírné osadě kde by se mohli sbírat nepovedené experimenty např: příšerky a k jejich zástavě by se museli postavit budovy na výrobu vesmírných surovin.
 

peepee77

Veterán
Absolutně PROTI.

Taková budova by musela poškozovat veškeré jednotky a ne jen ty co útočí, pak by taky mohla znehodnotit nějakou část úzení ve městě když jsme u toho....třeba 2 sousedící pole na všechny směry od budovy blokované pro stavbu.