Velkolepá budova přátelé

majk1a

Komentátor
Ráda bych se zeptala, jde někde nastavit, aby mi nikdo nemohl přispívat na VB? Už jsem se s tím setkala, jestli to není nějaká chybka.
 

Chimichurri

Psavec
to že ti někdo přispívá na tvou VB je myslím princip téhle hry. Rád bych ti poradil, že jediný způsob je nemít přátele a nebýt v cechu, jenže jsou tu ještě sousedé a těch se nezbavíš :D :D
 

Mrtvejmagor

Veterán
no a jak myslíš že se vydělávají body do inventáře :D
jediné zastavení je tak že té dané VB odpojíš cestu ;)
 

Acodeti

Komentátor
Ráda bych se zeptala, jde někde nastavit, aby mi nikdo nemohl přispívat na VB? Už jsem se s tím setkala, jestli to není nějaká chybka.
Jak už Ti někdo odpověděl, tak odpojit od cesty.
Pokud Ti to udělá někdo z přátel, tak přítele vhodným způsobem upozornit, že tohle se mezi přáteli nedělá (někomu vynadáš, někomu se vypláčeš na rameni), možná Ti nahradí Tvou ztrátu. V případě opakování ho z přátel vyhodíš, protože tohle rozhodně není přátelství.
Pokud Ti to udělá někdo z cechu, tak ho vhodný způsobem upozorníš, případně si postěžuješ vedení cechu.
Pokud Ti to udělá soused, tak je to Tvá chyba, že's to neměla chráněné - pak to můžeš sousedovi oplatit nebo zaútočit na něj a vyrabovat ho.
Naprostí nováčci jsou zpravidla rádi, že jim někdo dává body do velkolepky, ale ti pokročilejší, zejména s Arcem, už nadšeni rozhodně nejsou.
 
Nahoru