Velkolepá budova - Stroj času

Už dlouho přemýšlím že by se mi líbila VB nazvaná například stroj času. Každý den ztratím výběrem cca 20 minut. Bylo by supr kdyby nová VB například v 1-10 lvl zkrátila čas u všech budov v mém městě o 3 minuty / lvl a později 1 minuta / lvl. Na lvl 80 by to vycházelo na 100 minut a nebo by se to mohlo udělat stejně jako u Diovky s která tak má % do útoku. Potom by to bylo 65 minut. Určitě by to šlo řešit i % podobně jako to má cech při rekrutování a léčení vojenských jednotek.
 

Mrtvejmagor

Veterán
1. PRAVIDLA PRO TVORBU NÁPADŮ - přečti si to než něco vytvoříš
2. Dal jsi to do špatného vlákna, zde jsou jen nápady které prošly a moderátoři fóra je poslali do Německa
3. nevím co to přesně vůbec máš za nápad, nechápu to
4. Od rychlého výběru je tady snad výběr za 5dia, ne?
1612538857719.png

5. na rychlé dokončení zásob, i mincí máš "zrychlovače"
1612539005486.png

6. na to se tam asi neptáš ale zrychlovač na stavbu máš zase v krčmě ;)
1612539187276.png

7. Ty hrou ztrácíš čas? :D
Každý den ztratím výběrem cca 20 minut.
Vývojáři ale chtějí aby jsi byl u hry co nejdéle :D
 

Svatej

Legenda
Podívej, idea samotná - teda bonus VB který by zkracoval výrobu u všech budov - je dobrá.
Zpracování je hrozný. Když to předěláš, máš u mě pro.
 

Smígl

Člen
Je to nesmyslné teď, ale když to zlešíš, jak říkal LordFrunDor a ještě vymyslíš druhý bonus. Tak taky dám pro.
 
Nová VB Staroměstský Orloj. - zajišťuje že čas v tvém městě běží rychleji o X %.
V lvl 1 - 10 by se celkově čas krátil o 0,2%, od lvl 11 by se čas snižoval o 0,1 %. Toto snížení by platilo pro úplně všechny budovy ve městě. (0,2% času jsou cca 2 minuty a 53 sekund).
Cílem je například pravidelně točit 3x za den 8 hodinovou výrobu, stihnout sběr každý den ve stejný čas a neposouvat to o minutky které můžou během dne chybět.

Druhý bonus mě napadá % do obrany pro útočnou armádu. Zde bych použil stejná % jako u Diovy sochy.
Velikost této VB 4x4
 
Naposledy upraveno:

Smígl

Člen
těch % pro obranu už je tolik a zkrácení času je za mě blbost. Jak by to bylo se zadáváním výrob?
 
Nahoru