velkolepé budovy

  • Zakladatel vlákna DeletedUser14496
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser14496

Host
Dobry večer, mel bych takový nápad na velkolepé 2 budovy.
1 budova by byla tvořena ze strážních ohnu ve městě a 2 budova z věží vítězství.
Čím vice by se tam dalo ohnu a věží, tak by rostla sila a zvětšovala budova v městě.

Je to na zamyšlení. Děkuji Marok2
 

DeletedUser3139

Host
Předpokládám, že ta budova by byla třeba 4x4 a ty ohně a věže by se tam házely dovnitř. Jo, to by bylo docela fajn, i pro bych byl, akorát nevěřím v zavedení, protože tak výhodnou budovu určitě nezavedou. Když vezmeš že do jedné boudy napereš třeba 100, nebo 300 ohňů............
 

Svatej

Legenda
Takový nápad tu už byl. (úschovna na strážní ohně s fixní velikostí ale bonus by rostl podle počtu ohňů) takže duplicitní vlákno o nedávno zamítnutém návrhu. Jaká je šance že to po měsíci či dvou projde? Nulová....

Navíc, podsekce "Nápady předané vývojářům" není NIC kam by měl hráč cokoli vytvářet. Sem moderátoři přesouvají nápady které prošli výběrem. To tento nebude ani náhodou.

K zamyšlení to vůbec není. Kdo chce mít obří obranu, musí pro to něco obětovat - prostor nebo tuny bodů. PROTI!
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser13851

Host
A to by měla být, či měly být velkolepé budovy? Snad skladiště, to by byl přesnější výraz. A navíc, stejně by se ušetřené místo zapláclo nějakou "veteší" :) a zase bychom se museli méně snažit hospodařit s místem. Jsem PROTI.
 

DeletedUser7728

Host
Jediná účinná obrana je včasný výběr!!! Vše ostatní má jen odstrašující a/nebo odkladní účinek.
Na CZ-FOE-Foru nesčetně krát rozebíráno (a z velkou pravděpodobností ještě bude).
Omezit boj neprolezitelnou obranou = byla by to jiná hra!
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Vůbec se nepovedlo to vaše vylepšení. Vůbec si nemohu určit, zda body které přispívám na VB jdou z lišty či ze zásob a aníž by jsem chtěl tak se nejprve použijí body z lišty. To je dvacet kroků zpět !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ať už nikdo takové upgready radši nedělá nebo to celé pokakáte pokakánci. Koukejte to nejrychleji napravit !!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser11297

Host
Tak body z lišty spotřebuj dřív, než budeš dávat balíčky. Nechápu, kde je problém. To si v liště záměrně necháváš viset body, aby se ti další nenačítaly?
 

JOSEF 70

Psavec
Já se v tom moc nevyznám ale mám za to že když vybereš výzkumné body ze zásob( z inventáře) tak z nich uděláš body z lišty takže pak máš jedno které spotřebuješ první. Jsem však proti úpravě seznamu vkladatelů do cizích VB protože je nepřehlednější a nevýraznější než původní. Chybí mi dostatečná velikost písmen v jménech hráčů výraznější odlišení lišt dosaženích míst ale HLAVNĚ vysvětlení co znamená možnost změny dosažené úrovně vlastní VB a jaké to má následky?
 
Naposledy upraveno:
Tak body z lišty spotřebuj dřív, než budeš dávat balíčky. Nechápu, kde je problém. To si v liště záměrně necháváš viset body, aby se ti další nenačítaly?

Nikdo se tu nebaví o tom, že si nechávám vyset body na liště. Nevím kde si vzal tohle téma? A nevídím sebemenší důvod pro bych měl před dáváním bodů ze zásob nejdříve utratit body z lišty. O tom, odkud budu body utrácet jsem si vždy rozhodoval nezávisle JÁ a tak chci, aby to zůstalo. Tohle je strategie a ne klikačka na FCBK pro malé děti, pro které se dělá vše lehčí a pohodlnější. Prostě to chci jako

možnost volby - TAK JAK TO BYLO VŽDY MOŽNÉ ! ! ! ! !
 

DeletedUser13384

Host
pokud je clovek roky zvykly na urcity system tak chapu ze ho nejaka novinka rozhodi. ale pokud si das cas a 1 min se na to poradne podivas a otestujes si to tak zjistis ze je to mnohem jednodussi a hlavne minimalne 3x rychlejsi nez predchozi system
puvodni verze mela o trochu vetsi svobodu co se tyka utraceni FB. mohl jsi utracet balicky a pritom mit v baru treba 300fb ze sberu pripravenych na nahoz nejakeho mista. to ted uz nepujde ale celkove je to urcite krok kupredu a jakmile zacnes nahazovat velke kvanta FB tak jeste rad podekujes :)
kazdy tu hru hrajeme jinak ale kdyby meli vyvojari vyhovovat kazdemu prani jednotlivce tak bychom si tady moc nezahrali.
 

DeletedUser11297

Host
Nikdo se tu nebaví o tom, že si nechávám vyset body na liště. Nevím kde si vzal tohle téma? A nevídím sebemenší důvod pro bych měl před dáváním bodů ze zásob nejdříve utratit body z lišty. O tom, odkud budu body utrácet jsem si vždy rozhodoval nezávisle JÁ a tak chci, aby to zůstalo. Tohle je strategie a ne klikačka na FCBK pro malé děti, pro které se dělá vše lehčí a pohodlnější. Prostě to chci jako

možnost volby - TAK JAK TO BYLO VŽDY MOŽNÉ ! ! ! ! !

Takže se rozčiluješ vlastně nad tím, že musíš nejprve utratit 1-10 FB předtím, než použiješ body z inventáře. Při každé novince se tu vždy objeví pár hráčů, kterým se něco nelíbí. Zvykni si, stejně s tím nic nenaděláš. Touto změnou jsme rozhodně více získali, než ztratili. Každopádně teď budu darovat body do VB raději, než za starého systému.
 
Takže se rozčiluješ vlastně nad tím, že musíš nejprve utratit 1-10 FB předtím, než použiješ body z inventáře. Při každé novince se tu vždy objeví pár hráčů, kterým se něco nelíbí. Zvykni si, stejně s tím nic nenaděláš. Touto změnou jsme rozhodně více získali, než ztratili. Každopádně teď budu darovat body do VB raději, než za starého systému.

Touhle změnou jsme nic nezískali, ale ztratili. Tvůj komentář zde pouze slepě obhajuje chybu vývojářů !!!

Poznám, když je ta změna k horšímu. Už jen tím, že jsi tuto změnu nedokázal důstojně obhájit !!!

pokud je clovek roky zvykly na urcity system tak chapu ze ho nejaka novinka rozhodi. ale pokud si das cas a 1 min se na to poradne podivas a otestujes si to tak zjistis ze je to mnohem jednodussi a hlavne minimalne 3x rychlejsi nez predchozi system
puvodni verze mela o trochu vetsi svobodu co se tyka utraceni FB. mohl jsi utracet balicky a pritom mit v baru treba 300fb ze sberu pripravenych na nahoz nejakeho mista. to ted uz nepujde ale celkove je to urcite krok kupredu a jakmile zacnes nahazovat velke kvanta FB tak jeste rad podekujes :)
kazdy tu hru hrajeme jinak ale kdyby meli vyvojari vyhovovat kazdemu prani jednotlivce tak bychom si tady moc nezahrali.

Také nevím kde bereš tu věc, že to celé odsuzuji. Píši tu totiž celou dobu o tom, že měli vývojáži za jednou z ikon nechat to málé bílé plus ve žlutém poli. Na něž člověk kliknul a mohl utrácet ze zásob. To jedno malé bílé plus ve žlutém poli. Nic víc !!!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Svatej

Legenda
BorekL: "Mě to nevyhovuje, tak si dupnu nožičkou! Ať už je to po mém!" :D
Já ti něco pekvapivého řeknu, tady žádnýho vývojáře, dyzajnéra ani výše postaveného zaměstnance innogames nenajdeš. Ano, náš tým občas posílá feedback hráčů do úústředí, ale ne tak že by tam napsali "ten a ten a ten si stěžovali že..." Ale tak že napíší třeba "20% feedbacku je negativní, 10% je to jedno, 70% to uvítala" ;)

Takže, ať už budeš psát jakkoli barevně, je ti to exkrementálně málo platné. ;) Kdybys tak takovouto iniciativu předvedl na beta fóru, možná by to mělo ohlas, tam se ten feedback řeší poměrně více. ;)
 

Svatej

Legenda
Já bych prosil o jedinný důvod, proč to řešíme v tomto konkrétním vlákně?! :D
Pardon za OT k mrtvému nápadu... přesuňme se do pokecu.;)
 

DeletedUser11297

Host
Touhle změnou jsme nic nezískali, ale ztratili. Tvůj komentář zde pouze slepě obhajuje chybu vývojářů !!!

Poznám, když je ta změna k horšímu. Už jen tím, že jsi tuto změnu nedokázal důstojně obhájit !!!



Také nevím kde bereš tu věc, že to celé odsuzuji. Píši tu totiž celou dobu o tom, že měli vývojáži za jednou z ikon nechat to málé bílé plus ve žlutém poli. Na něž člověk kliknul a mohl utrácet ze zásob. To jedno malé bílé plus ve žlutém poli. Nic víc !!!

Omlouvám se. Nevěděl jsem, že se bavím s člověkem, který automaticky pozná, když je to změna k horšímu. Hlavně příště nezapomeň přidat ještě více vykřičníků na konec věty, z těch tří jde málo strachu.
 

DeletedUser12887

Host
Tahle změna az si na to všichni zvyknou není tak špatná jak se možná na první pohled zdá nebo zdála, zvlášť pri hře pres mobilní zarizeni je to náhodou dost užitečné.
Jedinou věc bych k tomu ještě uvítal i zobrazení času výběru. U 24h produkce se da čas sběru odvodit od jiných budov, ale treba u alcatraz, kde je jiný čas výběru díky cechovni úrovni, není možno presne vidět, kdy vybrat.

Dobry večer, mel bych takový nápad na velkolepé 2 budovy.
1 budova by byla tvořena ze strážních ohnu ve městě a 2 budova z věží vítězství.
Čím vice by se tam dalo ohnu a věží, tak by rostla sila a zvětšovala budova v městě.

Je to na zamyšlení. Děkuji Marok2
Tak jen ze straznich ohnu delat VB je celkem zbytečné, když se daji navysovat levely obranných VB.
Jinak asi snad jsem pochopil o co šlo a to je ušetřeni místa, tak to zase by se dala udělat VB do které se nacpou tvare starověku, do dalsi třeba kmenova náměstí, nevím no, tohle asi neprojde.

Vůbec se nepovedlo to vaše vylepšení. Vůbec si nemohu určit, zda body které přispívám na VB jdou z lišty či ze zásob a aníž by jsem chtěl tak se nejprve použijí body z lišty. To je dvacet kroků zpět !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ať už nikdo takové upgready radši nedělá nebo to celé pokakáte pokakánci. Koukejte to nejrychleji napravit !!!!!!!!!!!!!
Ja teda to nechci nějak zlehčovat, ale ta možnost volby spis tu naopak ted je, akorát je jinak zobrazená. Možná nesedlo to grafické zpracování, ale jinak je to nahodou usnadnění pro každého.
Neviděl bych to tak tragicky a snad si to časem sedne.
Pokud by se pouze listy týkalo tam je to tak 3/4 rok zpátky od chvíle kdy se to zavedlo, ale od ty doby tenhle pocin je naopak krok dopředu.

Pokud by se pak pouze toho zobrazit balíčky týkalo a zároveň je využít, stále toto je možně přes inventář, takže asi tak, tam jsou všechny balíčky v původní podobě viditelné.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3903

Host
Změna je to více než rozporuplná. Ano, velké množství bodů se nyní dá do GB hrnout rychleji. V minulém systému to byl těžký klikfest, než to tam člověk naklikal.
Jestli ale bylo nutné člověku vzít možnost volby z čeho chce ty body hrnout... Když už se celý ten interface změnil v jakousi nepřehlednou grafickou omalovánku, když přitom jakýkoli vývojář vám řekne, že základem je aby to bylo user-friendly, tak proč už tam nebyla přidána možnost jednoho tlačítka navíc, které by ty body hrnulo z inventáře?

Je to hodně o zvyku, ale co je z mého pohledu největším krokem vedle, je velké znepřehlednění výstavby. Otevírá se okno jako kráva, kde ty klíčové informace jsou uvedeny nepřehledně malým písmem ve sloupečcích, které jsou příliš odsazeny od sebe.

Takže pro snipování - rozporuplný krok vpřed ohledně rychlosti, velký krok vedle ohledně přehlednosti.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru