Velkolepé stavby - chyba

husita0703

Nováček
Zdravím,
Při podporování velkolepé stavby přítele mi napsalo tuto chybu - Nemůžete podporovat osoby, které používají stejné připojení k internetu.
Nerozumím tomuto problému, protože do teď vše fungovalo bez problému a teď nemohu podporovat přítele velkolepky. Ten přítel je moje přítelkyně, hrajeme hru společně a podporujeme si navzájem velkolepky a teď najednou jsem zjistil že nemohu. Ano používáme stejné připojení. Hru hrajeme více jak půl roku a do teď nic.
Nevíte náhodou v čem by mohl být problém?
Zkoušel jsem restartovat modem a pořád stejný problém. Je divné že to píše i když jsem připojený na telefonu přes mobilní data.
Děkuji předem za rady.
 

bobbyc

Veterán
Zkoušel jsi hledat řešení na Fóru?
Tohle opravdu není chyba,pokud hrajete na stejném připojení,není možná vzájemná interakce z důvodu eliminace "černých duší" Pokud systém zaznamená stejné připojení a spáruje tak k sobě dva nebo víc účtů zablokuje možnost podpory mezi nimi a to i ve chvíli,kdy jsou připojení různé.
 

fmash-

Znalec
Pokud si vzpomínám na odpověď z dříve zde řešeného podobného problému, sdílená IP adresa připojení není jediným parametrem pro vyhodnocení, zda vzniká podezření na multiúčet. Čili v tvém případě patrně vstoupilo do hry vícero důvodů, které dohromady vyústily v popsanou situaci. Nezbývá ti než obrátit se na podporu s vysvětlením své situace a s žádostí o udělení výjimky.
Jestli ti ji dají, to já ovšem posoudit neumím.
 

DabraBary

Moderátor
Člen týmu
Nezbývá ti než obrátit se na podporu
Hlášeno bylo a vysvětleno podobně jako zde
s žádostí o udělení výjimky
Bohužel výjimky udělovat nemůžeme, toto je systémová ochrana, která trvá 14 dnů a my jí nemůžeme nijak ovlivnit. Dle pravidel je hraní z jedné IP potřeba nahlásit, takže hráči potom nejsou tolik prověřováni námi, jako podporou, ale systém jede pořád stejně.
Je dobré se nepřihlašovat z jednoho zařízení, ideálně třeba z PC a mobilu, nebo PC a PC atd. Prostě každý zvlášť a na svém :)
 

husita0703

Nováček
Spojil jsem se se systémem podpory, problé dořešil a rovnou nahlásil dva účty na jednom připojení. Přesně tak, nesmí se připojovat dva účty na jednom počítači nebo mobilu, potom blokace na 14.dní. To nás nenapadlo.
 

lubomir74

Nováček
Pri otevreni VB jsem za posledni tyden byl nekolikrat v jine VB ktera zde ani neni. V pondeli to byla Gilotina VB a nemel jsem v ni body a nekolikrat to byla VB Vezova budova nebo dum ted nevim presny nazev a mel jsem v ni sve body ,stejny pocet jako ve stejnou chvili v Alcatrzu.
 

fmash-

Znalec
Sice ses úplně netrefil do správného vlákna, ale to nevadí. To, co popisuješ, se tu už kdesi zmiňovalo a stalo se mi to taky. Je to chyba, která se sporadicky projevuje myslím po jedné z posledních aktualizací, stává se to nejspíš nějakým nechtěným proklikem mezi budovami. Zřejmě je to neškodná chyba, ale než bych do vb v té chvíli přihodil, radši bych ji opustil a vlezl si do ní znovu.