velkosť jednotiek

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7772
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7772

Host
ahoj
Win7 Explorer svet D, jednotky sa občas zobrazujú ako veľké a občas ako normálne - screen + nejak sú roztrasené, ale screen v pohybe akosi neviem chytiť...
velkosť1.jpg
závažnosť - také bežné otravovanie života hráčov odfláknutou prácou, ktoré kazí náladu, keď človek nevie kliknúť kam chce :(
chybu som na fore hľadal a našiel - sám som to napísal do diskusie k novej aktualizácii a potom som zistil, že to tvorivý tým nebol zhúlený, keď vymyslel veľké jednotky, len zas niečo bežne "vylepšili" tak že niečo iné pokazili, takže ak to je duplicita nech to niekto zmaže, myslím, že to patrí skôr sem ako tam, ale keď som to písal nevedel som, že to je len chyba...
rozhodne by si taká práca zaslúžila komentár ako od prezidenta :D by som sa vážne neodvažoval stále púšťať do obehu také nepodarky, neviem ako INNO ale ja keď niečo robím, mám istú profesionálnu hrdosť a niečo takéto kolom dokola je na ...xxx... proste robím čo viem a necpem sa tam kde to neviem, moc pekná hra a takto doničená tými "odborníkmi"
 

DeletedUser

Host
  • Svět:Cirgard
  • Prohlížeč a verze: ie10
  • Popis chyby: Zvetsena velikost jednotek
  • Screenshoty:
  • Jak často se chyba vyskytuje: temer neustale
  • Detail chyby: od modernich jednotek vyse
  • Zkoušel jsem report chyby hledat zde na fóru: ano
.
pripojuji se k JozoChovi se stejnym problemem
 

DeletedUser7651

Host
Zdar - dělá mi to totéž .... první boj znamená normální velikost jednotek, v dalším jsou výrazně větší a není vidět která z mých jednotek je na tahu a pod...... TADY SE NĚCO NEPOVEDLO ..... bojuji rád a takto mě to nebaví... Brandan
 

Zelda

Člen
Tenhle problém bude spíš souviset s nějakým specifickým nastavením PC/browseru. Proč? Protože hraju doma na 2 PC a mimo domov na NTB. Na všech 3 strojích je operační systém Win7, na jednom PC používám nejnovější Firefox, na druhém Chrome, na NTB opět Firefox poslední verze. No a na obou PC se mi zobrazují jednotky korektně, ale na NTB se třesou a zvětšují. HW akceleraci mám všude vypnutou...

Tak a teď čím to může být :confused:
 

DeletedUser7651

Host
Já mám Firefox a do posledního upgradu hry bylo vše v pohodě - a hlavně... první bitva je v pořádku, jednotky se zvětší až při té další... ???
 

DeletedUser

Host
tato chyba je již delegována technikům.
Poprosím o trpělivost s jejím vyřešením
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru