Vesmírná diskuze o měsíci Jupiteru

Anti Bílý

Psavec
První :) To jádro mohlo být menší a dělat jiné věci :D

ps. mě by stejně žádná VB neuspokojila :)
 
Naposledy upraveno:

Tomas 0482

Psavec
No když už to tu někdo načal tak ... Druhý :)

Chápu tedy správně, že ta nová VB pouze navyšuje výběr speciálního zboží, ale žádné sama nevyrabí? Takže to pro mě znamená, že bude vyrábět jen zboží do pokladny cechu, když na výrobu speciálního zboží mám transportér. No aspoň je to menší a hezčí než atomium, které by pro mě dělalo vlastně to samý, kdybych ho postavil.

Jinak jsem v marsu, takže pro mě tato doba ještě nějaký ten rok nebude aktuální. Ve virtuálu jsem byl asi rok a v marsu už jsem taky asi 10 měsíců, ale radnice se mi líbí. :)
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Pro všechny bojovníky a bojovnice co lpí na zvyšování útočných bonusů, tak oproti Venuši jsou v Jupiteru následující změny které se vyplatí zrenovovat:
 • Keltská usedlost úr. 10 +3%
  E3AruoK.png
 • Uhelný expres +2%
  E3AruoK.png
 • Náměstí vítězů úr. 2 +1%
  E3AruoK.png
 • Guvernérova vila úr. 9 +1%
  E3AruoK.png
 • Olympijská pokladnice úr. 10 +2%
  wWr1F8t.png
 • Carcerés úr. 6 +1%
  wWr1F8t.png
 • Orlí hora +1%
  wWr1F8t.png
Jejich změny jsou také zobrazeny v přehledu jednotlivých budov pro éru Jupiteru. :)
 

Anti Bílý

Psavec
Taková náhodička, že začne nová doba a můj Létající ostrov (115) si začal hrát na polomrtvého brouka :/ Do té doby dával jak divej.
 

MadnessFalax

Pamětník FoE
Tak jsem se konečně trošku posunul na mapě. Konečně jsem narazil na jednotky z nové doby. Musím říct, že "Ledovcový turista" mě sakra dostal... :D
 

traktorista

Znalec
Abych napsal svojí zpětnou vazbu.
Tragédie, katastrofa a zklamání. Jako já vážně nemám slov. Poslední 3 doby jsou pořád totéž v bleděmodrém, o tom že eventy jsou stále tytéž ani nemluvím.
Čím jen začít - dobývání nového území. Bývaly doby, kdy jsem se na každý boj pečlivě připravoval, zvažoval jestli můžu použít "staré" jednotky a nebo risknout těch nemnoho nových, pečlivě opečovávaných. Někdy byly boje krušné, protivník ač hloupý míval na svojí straně terén, takže to byla výzva. Dnes? Nastrkal jsem tam osm rychlých a prošel všechno jak nůž máslem. Skvělá zábava.
Výzkum - naprostá většina položek je úplně zbytečná - kromě rozšíření a vojenských budov. Zbytek veteš k ničemu, která se staví jen o eventech v úkolech. A to platí i o prémiových budovách. Jakože cože?
Expedice - opět, obtížnost je nastavená tak, že skladbu jednotek není třeba vůbec měnit až do posledních 4 bojů. A ani tam nejsou žádné ztráty. Co ztráty, ani škrábnutí. Na automat!
PvP arena - když zoufalec jako já je v top 20 tak to asi mluví za všechno.
Cechovní bitvy - pokud máte spoustu volného času v tu pravou chvíli namlátíte spousty bojů automatem bez škrábnutí. Hodně záleží na tom jak se sejdou soupeři na mapě, ale většinově - nuda nuda, šeď šeď.
Velkolepé budovy - hra se smrskla v honění Arc někam na 160-180 lvl, což je fakt zábavné. Ano, Arc je gamechanger. Ale jakmile je vysoko tak co? Matlat nahoru bojové budovy? Proč, když se většinou dá útok vyhnat snadněji z eventovek a počty bojů v CB záleží spíš na tom na kolika táborech bojujete než jaké máte statistiky. Proč budovy na fb, když jedním náhozem vyděláte násobky toho co dá Mys? O smysluplnosti VB z Jupiteru ani nemá cenu hovořit.
Eventy - archeo/halloween jsou dobré, zbytek se už několik let opakuje bez inovací a jakéhokoliv pokusu o zábavnost či vylepšení. Výroční k 10 letům byl asi nejhorší co pamatuju. Nevím na kom to testují, že jim to přijde zábavné, ale tohle bylo velký špatný.
Hradní systém - destilovaná nuda.
Vetešník - jediná celkem funkční věc.

Podle mě jsou tvůrci naprosto odtržení od reality. Místo toho aby jako premium nabídli hráčům oficiální Helper, dostali jsme něco o čem nevím že by si to někdo pořídil. Nebo byť o pořízení jen chvíli uvažoval. Ve hře jsou stále tytéž kritizované věci (po deseti letech nadávání konečně přijde něco jako hromadná motivace? neslýchané!) se kterýma se nic nedělá ačkoliv jsou už překonané. Musím bohužel konstatovat, že směr který FoE nabralo je podle mě opravdu nešťastný a dobrý snad pro nováčky, ale pro zkušenější hráče platí co jsem psal na začátku.
 
Nahoru