Vetřelci dávnověku

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3226
  • Vytvořeno

DeletedUser3226

Host
Zdravim,
momentálně hledáme hrače kteří mají 50 000 bodu a více, ale není to podmínkou pokuď jste hráčka či hráč zapálená\ý do hry tak pojďte k nám..
O pozvánku mužete napsat: Peyzi, Valeomord nebo Vordavid

a abych předešel nějakým nedorozuměním tak přikládám pravidla cechu:

1) Obchodování - co se tohoto týče tak bych prosil, abyste rozlišovali, co chcete dát na cechovní trh a co na globální. Dále se snažte dodržovat nějaký poměr v množství. Stejná doba 1:1, nižší doba 1:1 (kvůli slabším hráčům), nižší nebo vyšší doba 1:2.

2) Zušlechťování a motivace - nechám na vás čemu budete dávat přednost, ale možná by bylo dobré, kdyby každý hráč nebyl tak závislý na zušlechťování, aby ke spokojenosti obyvatelstva mu stačila 1 nebo dvě zušlechtění. Nechci aby tu byla povinnost obcházet cech denně. Chápu hráče co to nezvládají z různých důvodů (zaměstnání, pomalý internet, méně času - škola) Bude stačit aby aspoň 2x za týden ten cech obešel. Pokud pravidelně chodíte denně, choďte dál. :)

3) Slabší hráči - tímto bych chtěl poprosit hráče, kteří mají zásoby z nižších epoch, aby nabídli svou pomoc slabším hráčům a ti se mohli rozvíjet. Slabší hráči mohou kontaktovat ostatní hráče, zda by s nimi provedli obchod. Pro tyto hráče je na fóru rubrika.

4) Nepřítomnost - pokud dopředu budete vědět, že budete určitou dobu neaktivní oznamte to prosím v rubrice nepřítomnost, aby pak nevznikly dohady, že jste se na hru vykašlali a podobně. Pokud se vám stane, že z neočekávaných důvodů se nedostanete k internetu a stane se, že vás vyloučíme z cechu, tak můžete prostřednictvím zprávy mně, či náborářům napsat, že byste se chtěli vrátit. Pokud vás hra přestane bavit, nebo chcete změnit jiný cech, dejte mi to prosím vědět, vždy jsem rád když vím důvod.
 
Nahoru