vetešník

d arvit

Odborník
žádný ofico nápad - jen návrh
Vetešník

ztrácí význam, žádané věci nabízí naprosto minimálně, stále dokola nabízí stejné odpadní předměty, nebo x let nepoužitelné budovy..

na tohle téma je spousta návrhů, tak to vynechám a přidám jeden takový menší dlouhodobější návrh.



přibyl by nový úspěch za vetešníka, jeho získání by bylo časově hodně náročné (cíleno na letité hráče)

ve zkratce:

klasický úspěch, 4 úrovně

každá úroveň by požadovala splnění nějakého mezníku či jejich kombinace (prodej XX , kup XX , vydraž XX předmětů, vydělej xx mincí, drahokamů měj k dispozici XX mincí a drahokamů..)

ovšem samotný úspěch by otvíral novou funkci ve hře - vetešníkovo úložiště = lze do něj uložit a znova vyndat Vb z města bez ztráty lvl.

úspěch lvl 1 - velikost úložiště 4x4, lvl 2 6x5, lvl 3 7x7, lvl 4 8x8 (ano nevešel by se tam alík, daná velikost už se mi zdála dost velká...)



funkce rozložit Vb a získat z ní hráčem investované FB mi už přijde ultra radikální o_O
 

d arvit

Odborník
nenajdeš snad (déle) hrajícího hráče který by neměl vylevlenou Vb kterou užnechce/nepotřebuje ale jem u líto vyhodit těch pár desítek tisíc FB které vrazil do její stavby jejím stržením, navíc co kdyby se někdy hodila :oops:

funkce rozložit Vb a získat z ní hráčem investované FB mi už přijde ultra radikální o_O
 
Nahoru