Vila mistokrale (Guvernerova vila) mala priorita pri motivaci

Vila mistokrale (mozna tedy i Guvernerova vila) ma prilis malou prioritu pri motivaci od spoluhracu. Stava se mi, ze mam motivovane vzdy jako prvni ty nejlepsi specialni budovy a pak i ty mene dulezite, ale Vila mistokrale zustava bez motivace stejne jako ty posledni nejmene vyznamne budovy jako treba svatyne znalosti. myslim ze je to chyba a melo by se teto krasne a specialni budove zvednout nejaka interni priorita pro motivaci, ktzerou jiste tato hra pouziva
 
No ono to uz nepomuze..protoze ve hre pribyvaji male budovy, co davaji fragmenty,a take samozrejme eventovky. Takze i tech 140 bude v budoucnu malo,ci uz ted je malo.

Jelikoz priorita cislo jedna pri motivaci je budova co dava fragmenty, tak staci mit 10 Sasku, 10 Rajskych ruzi atd. a ono se to zacina sbirat. Bohuzel mam ten problem taky, musim si Vilu,Chram Slunce, a dalsi bud domotiovat sam, nebo bohuzel nedostanu z tech budov co bych mel. Treba Svatyne, Dodzo atd. to uz ani nesleduji..a nejaky ten bod jsem minus.

A 140 aktivnich pratel kazdy den...?:) Uz ted vidim mesta,kde maji i 200 budov. Ty to resi pres Louskacka.
 
podle me tam je jeste dalsi problem, mam tuto vilu vedle jinych eventovek a ty zadne fragmenty nedavaji a tyto budovyvedle maji VZDY, opakuji VZDY hvezdicku za motivaci. takze tam nejaka priorita musi byt a ta vila ji ma malou, vzdyt je to sakra superunikatni budova vylepsena z guvernerovy vil lvl10. a stejn e si ji musim domotivovavat. at mi nikdo nerika, ze tam neni neco spatne. a hrabeci rady at si najdu vic aktivnich pratel si strcte vite kam. to je asi jo kdyz nekdo radi pri chripce at si koupim vic kapesniku, ze to pomuze.
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Budovy se motivují podle toho co po té motivaci dávají. Na prvním místě jsou fragmenty, poté výzkumné body, zboží, jednotky, medaile, plánky, síla cechu a poslední mince/zásoby/spokojenost.
Proto je tedy Svatyně znalostí namotivována dříve, jelikož dává výzkumné body, a Vila místokrále dává "jen" zboží a jednotky
 
zacinam chapat ten system, dava to trochu i smysl, ale jak rikam, prichazet kazdy den o 45 zbozi a 5 jednotek je naprd, kdyz svatyne mi da maximalne 1FB. zatim to resim tak, ze se tech svatyni zbavuji, ale stejne to neni reseni. skoda ze teda nepridali k motivaci guvernerovy vily alespon 1FB, kdyz teda znaji tu prioritu motivaci podle druhu
 
To stejne i Chram slunce, clovek ho vyhraje tezkymi kolecky toho stejneho a udelaji u nej motivaci..proc? Taky 40 surek kolikrat uz vyletelo do..:)
 
Nahoru