VIP účty

  • Zakladatel vlákna DeletedUser15986
  • Vytvořeno

DeletedUser15986

Host
Zdarec,

neuvažovali ste o tom, že by sa do hry pridali aj Premium účty? - vačšina takýchto free-to-play her to má a myslim, že by to uvitalo aj viacero hráčov, viac ako kupovat dia a utracet ich (a duplem ted, ked ich idete zdrazovat, resp. obsekat mnozstvi)...napr. by sa mohla urychlit výroba, že by sme necekali 24 hodin ,ale dajme tomu 18 a pod...klidne by se to mohlo aj odstupnovat od VIP lvl 1 do lvl 5 a s každým levlem by sa pridavali nejaké bonusy... takto by sa ta hra trochu oživila :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Svatej

Legenda
Za mě jednoznačné ANO
Nicméně mikroplatby diamantů umožňují v podstatě to samé a platícího hráče poznáš podle města úplně stejně, jako bys poznal hráče s prémiovým účtem. princip je stejný.

Ale jako jo, já patřím k té menšině, která s klidem nějakou malou částku dá jenom za prémiový odznak pro cech a podobné blbinky... ;) Proč to samé nedovolit u účtů hráčů.
 

DeletedUser12887

Host
Za mě taky klidně Pro, stejně ty účty takové tu jsou, tak proč o nich rovnou nevědět.

Spíš by byla otázka, od kdy je takto označovat, někdo už kupoval dávno a třeba přestal..
jestli před inflací nebo po inflaci ve FOE
 
Naposledy upraveno moderátorem:

RomanS24

Člen
Zdarec,

neuvažovali ste o tom, že by sa do hry pridali aj Premium účty? - vačšina takýchto free-to-play her to má a myslim, že by to uvitalo aj viacero hráčov, viac ako kupovat dia a utracet ich (a duplem ted, ked ich idete zdrazovat, resp. obsekat mnozstvi)...napr. by sa mohla urychlit výroba, že by sme necekali 24 hodin ,ale dajme tomu 18 a pod...klidne by se to mohlo aj odstupnovat od VIP lvl 1 do lvl 5 a s každým levlem by sa pridavali nejaké bonusy... takto by sa ta hra trochu oživila :)
Tak pokud mi ho zaplatí tak se zlobit nebudu
 

DeletedUser15986

Host
ale ved nikto vas nebude nutit si ho koupit, ale pokud by vramci toho VIP uctu byly nejake smysluplne vyhody (skrateny cas vyroby, dodatecne body a pod), tak proc ne? - myslim, ze vela ludi by si ho poridilo, misto toho, aby vrazali penize do DIA, ktore aj tak vieme nasbirat z expe, studanek atd...

a ten kto si je ochotny koupit DIA, koupi si aj toto, nebude v tom rozdil, akurat deti se budu zlobit, lebo samozrejme budu znevyhodnene :)

kazdopadne, radsej bych si poridil nejaky perma-vip-ucet jak kupovat prodrazene DIA a nemat z toho zadne vyhody - protoze sluzby za DIA su tak prodrazene, ze bych ich musel met snad milion aby jsem vylepsil nejake VB...
 

d arvit

Odborník
pokud premiový účet bude znamenat nějaké zesnadnění hry (snažší motivace, hromadné sběry nebo možnost nastavení 1 automatického sběru a následné zadání výroby, půjde kupovat za premiovou měnu ale ne rovnou za peníze = zvedne se hodnota a upotřebení dia. ale nebude obsahovat nic navíc co by jinak nezískal ,,neplatič" (kratší výroby, FB navíc) % k výrobě, útoku bych asi povolil, těch pár jednotek by velkou roli nehrálo když i neplatič jich může mít stovky...
tak ano
 

d arvit

Odborník
jde o to jaké funkce by obsahoval a kolik by to stálo dia,
pokud by obsahoval věci které by zesnadnili a zrychlili hru a dali nějaký malý bonus ke hře tak proč ne, ale pokud by zasáhli do mechanismů který hráč nemá šanci ovlivnit - rozšíření navíc, zrychlení výrob, snížen odpočet VB třeba o 5 minut, tak ne..
 
jsou hry, kde se prémiový účet rozlišuje jen rozdílnou grafikou (např. zlatý rámeček) a nepřináší žádné zvýhodnění pro hru. Pokud by to bylo v téhle formě, tak klidně, ale v té formě, v jaké je to navrhováno (zrychlení výroby apod.) jsem PROTI
 

peepee77

Veterán
Jsem PROTI. Tak jak to bylo zavedeno před lety to funguje, nevadilo by mi kdyby se prémiová měna například zrušila...ukázalo by to kdo jak umí hrát. Ale pokud tu je tak ať je klidně drahá. Pokud je do toho někdo ochoten dát tisíce měsíčně tak prosím, je to jeho věc. Několikrát jsem diamanty taky koupil, ale moje hra na nich závislá není. Rozhodně nesouhlasím s navrhovaným konceptem.
Hrával jsem kdysi hru kde zlatý účet znamenal, že člověk mohl mít dvě na sobě nezávislé země a měl víc možností při vyhledávání v žebříčku hráčů (různé filtry)...tam jsem si to platil a pokud by to bylo tady neměl bych námitek. Pokud chce někdo dřívější dokončení výroby tak ať použije tlačítko který už tam je.
 

DeletedUser16017

Host
Za mě ano jen pokud by to byly kosmetické úpravy budov,cest,dekorací i klidně VB ...
 
ANO za předpokladu, že by šlo o vylepšení hratelnosti (hromadný výběr zdarma, hromadná motivace, automatický výběr krčmy, možnost nastavení jednoho výběru a výroby dopředu, dva bonusy z krčmy současně...)
ANO, pokud by VIP účet poskytoval permanentní bonus srovantelný s tím, co se dá zakoupit v krčmě (třeba dle úrovně, na 1. úrovni malý bonus k výrobě, času výstavby, útoku pokus navíc na určitý počet vyjednávání).
VIP účet by bylo možné koupit buď za stříbrňáky nebo za diamanty a byl by časově omezený. Každý hráč by navíc měl možnost si VIP funkce vyzkoušet třeba na den zdarma.

NE, pokud by VIP poskytoval výhody typu kratší výroba, více FB atp, které nelze ve hře získat jinou cestou
 

Monkeyskunk01

Dopisovatel
Jsem PROTI. Tak jak to bylo zavedeno před lety to funguje, nevadilo by mi kdyby se prémiová měna například zrušila...ukázalo by to kdo jak umí hrát. Ale pokud tu je tak ať je klidně drahá. Pokud je do toho někdo ochoten dát tisíce měsíčně tak prosím, je to jeho věc. Několikrát jsem diamanty taky koupil, ale moje hra na nich závislá není. Rozhodně nesouhlasím s navrhovaným konceptem.
Hrával jsem kdysi hru kde zlatý účet znamenal, že člověk mohl mít dvě na sobě nezávislé země a měl víc možností při vyhledávání v žebříčku hráčů (různé filtry)...tam jsem si to platil a pokud by to bylo tady neměl bych námitek. Pokud chce někdo dřívější dokončení výroby tak ať použije tlačítko který už tam je.

Tady byl někdo na wg golďák :-D Tam to bylo udělaný parádně, v podstatě žádný boost ale hra se hrála mnohem lépe :)

V navrhované podobě PROTI
 

DeletedUser12887

Host
Ono teda dříve ze začátku bez dia skoro hrát ani nešlo, nebyly dia, nebyly plánky, nebyly za dia budovy nebyla spokojenost, nebyly mince, nebyly pořádně ani kladívka takže podle mě tak jednoduše tvrdit, že se dalo hrát bez dia úplně snadno už zpočátku teda pravda rozhodně není, v dnešní současné podobě to není spíš tolik potřeba.
Nemluvě dříve o oživování jednotek, hromadných motivacích za tisíce diamantů atd...

Nicméně ani dříve se nerozlišovalo, jestli je to prémiový nebo jaký účet, to je fakt.

Někteří byli hrdí, že neutratili ani jeden diamant, resp. ani korunu a pak byla a je část těch, kteří je utratili a někteří utrácí stále :)

vcelku je to asi pak i o tom, že se utrácet má z pohledu toho, že jsou i diamantové cesty atd.., nicméně zatím jsem moc měst, kde by bylo všechno vydlážděno diamantovýma cestama neviděl :)

Jinak jsou i rozšíření za dia, takže za prémiovou měnu a to zrušit asi nepůjde a není jich málo, minimálně v každém věku podobný počet jako ze hry nebo součástí hry, tím zrušením by se tím pádem muselo zmenšit i město :)

Víceméně spíš by to mělo celé znamenat, že prémiový účet by neměl privilegium vůči těm neprémiovým, jenže diamantové město znamená prakticky silnější, takže asi tak.

Pro nás co nejsme VIP by to asi znamenalo nebo znamená, že diamantový hrad je v popředí sousedství a ti ostatní v podhradí :)

Co se týče ale přímo toho návrhu, vzhledem k tomu, že se dá jít do cechu, kde je úroveň vysoká, případně je možno jí tvořit přímo aktivní hrou, jsem spíš taky proti
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru