Vkládání cizích Velkolepých budov/ON v příloze

Ellemonto

Komentátor
Současný stav: Ve zprávách jdou vložit pouze přílohy vlastních budov/obchodních nabídek. Při vnitrocechovní pomoci je pak potřeba, aby každý hráč přidával přílohy sám, což je nepraktické a zdlouhavé.

Nápad: Uvítal bych možnost přidávat přílohy i cizích budov/obchodních nabídek, zejména v cechu, kde jeden hráč koordinuje cechovní pomoc s výstavbou více velkolepých budov u více hráčů v cechu.
Tato funkce by mohla být například vázaná na udělení práv v rámci cechu (např. moderátor).
Mohlo by být řešeno přidáním dalších dvou záložek v okně "Poslat přílohu".

Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ANO
 
Naposledy upraveno:

Mrtvejmagor

Veterán
rozhodně PROTI
proč by jsi dával do vlákna cizí VB nebo nabídku v trhu??
to mě připomíná
§ 1 Jeden účet pro jednoho hráče
Každý hráč může mít jeden účet na jednom herním světě. Každý účet může mít pouze jednoho vlastníka a je zakázáno se přihlašovat na cizím účtu nebo hrát za jakoukoliv jinou osobu. Sdílení hesla s jinou osobou je přísně zakázáno. Znalost, ukládání nebo získávání hesel od účtů jiných hráčů je zakázáno. Pokud Vám jiný hráč sdělí své heslo, musíte jej vždy nahlásit herní podpoře.
Příklady:
- Je zakázáno vytvářet více herních účtů na jednom světě, ať už je k tomu důvod jakýkoliv.
- Je povoleno hrát pod stejným účtem na více světech.
- Je povoleno hrát Forge of Empires pod více účty, ale nikdy na stejném světě.
- Nesmíte přistupovat (nebo mít přístup) k jakémukoliv účtu, který Vám nepatří a to na jakémkoliv světě.
- Je zakázáno hrát za jiného hráče, pokud je dočasně pryč, nebo z jakéhokoliv jiného důvodu.
- Je přísně zakázáno vynucovat si přístup na cizí účet nebo ho získat nějakým podvodem či trikem.
- Je zakázáno zjišťovat přihlašovací údaje jiných hráčů.
 

Svatej

Legenda
Tak mulťáctví bych za tím úplně neviděl, když chce někdo podvádět, udělá to jednodušejší cestou, což ovšem neznamená že by se na ně nakonec nepřišlo...:rolleyes:
A mohou nastat situace kdy mi třeba někde visej body a jsem ochotnej to dohodit pokud tam někdo zabere 2,3,4 a 5 místo, tak obesílám lidi u kterých je naděje že mají daného jedince v přátelích či sousedech. Takto by to bylo jednodušší.

Otázka není zda se to děje dost často aby to takovou úpravu ospravedlnilo (jen malý zásah de-facto) nicméně jakou zátěž by to přineslo na FoE servery? Umím si představit že logovat budovy nějakých 300+ lidí pokaždý když chci někam hodit nabídku VB by jim mohlo dát zabrat.
Takže za mě PRO

Mrtvejmagor:
Nikde v návrhu nevidím nic o obchodních přílohách? (Tam by ospravedlnění nebylo, tak bych byl PROTI obchodním přílohám.)
 

Ellemonto

Komentátor
rozhodně PROTI
proč by jsi dával do vlákna cizí VB nebo nabídku v trhu??
to mě připomíná
§ 1 Jeden účet pro jednoho hráče
Každý hráč může mít jeden účet na jednom herním světě. Každý účet může mít pouze jednoho vlastníka a je zakázáno se přihlašovat na cizím účtu nebo hrát za jakoukoliv jinou osobu. Sdílení hesla s jinou osobou je přísně zakázáno. Znalost, ukládání nebo získávání hesel od účtů jiných hráčů je zakázáno. Pokud Vám jiný hráč sdělí své heslo, musíte jej vždy nahlásit herní podpoře.
Příklady:
- Je zakázáno vytvářet více herních účtů na jednom světě, ať už je k tomu důvod jakýkoliv.
- Je povoleno hrát pod stejným účtem na více světech.
- Je povoleno hrát Forge of Empires pod více účty, ale nikdy na stejném světě.
- Nesmíte přistupovat (nebo mít přístup) k jakémukoliv účtu, který Vám nepatří a to na jakémkoliv světě.
- Je zakázáno hrát za jiného hráče, pokud je dočasně pryč, nebo z jakéhokoliv jiného důvodu.
- Je přísně zakázáno vynucovat si přístup na cizí účet nebo ho získat nějakým podvodem či trikem.
- Je zakázáno zjišťovat přihlašovací údaje jiných hráčů.

Nechápu jak můžeš můj návrh srovnávat s multiúčtem, jak píše Lord, jsou jiné způsoby a takové hráče dřív nebo později odhalí.
Nejde mi o přidávání příloh kdejaké budovy, ale spíše o přidávání budov spolucechovníků v rámci cechovního vlákna, kde koordinuji ostatní členy, abych je mohl nasměrovat na určitou budovu přidáním přílohy namísto současného stavu.
 

Mrtvejmagor

Veterán
Nechápu jak můžeš můj návrh srovnávat s multiúčtem
jo sorry jen mě to tak přišlo
Nejde mi o přidávání příloh kdejaké budovy, ale spíše o přidávání budov spolucechovníků v rámci cechovního vlákna, kde koordinuji ostatní členy, abych je mohl nasměrovat na určitou budovu přidáním přílohy namísto současného stavu.
máš to nějak zamotané pořád nechápu na co by to bylo dobré?
 

Ellemonto

Komentátor
máš to nějak zamotané pořád nechápu na co by to bylo dobré?

Tak to trošku více rozepíši. V současné době mohu do cechovního vlákna buď napsat hráče a budovy, kam mají ostatní členové cechu vložit určený počet FP, nebo se domluvit s hráči jejichž budov se to týká, aby vložili odkazy. Vzhledem k tomu, že tito hráči nemusí být online ve stejnou dobu jako já, je tento postup zdlouhavý. Jde mi jen o zjednodušení této banality. Kdyby tato funkce byla vázaná na udělení práv třeba moderátora, nebo oznamovatele nebylo by to ani rušivé. Pouze by v okně "poslat přílohu" hráči s právy moderátora přibyla jedna záložka např. s ikonou štítu.
 
PRO.
často se stává, že si s kolegou nahodíme navzájem 1,9x, přidají se dva další lidé a zbývá jedno či dvě neobsazená místa.
Nebo u začátečníků,
Je sice snadné napsat do vlákna vzájemné pomoci: Mrtvejmagor: Canaveral, ale toto by bylo ještě lepší :-D
 
Nahoru