vkládání nápadů

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser2451

Host
Oblast hry: otevřené forum / nápady
Současný stav: zadávání nápadů nefunguje tak jak je uvedeno v šabloně
Nápad: pokud nebude návrh (nápad) do fora zadán podle pravidla předlohy
at není vpuštěn na forum vůbec a at to platí i pro moderátory a vedení hy.
Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ANO / nic jsem nenašel
 
Naposledy upraveno moderátorem:

trojan1673

Veterán
Za mě ne, stačí upozornění a každý si to pak může upravit, tak aby to bylo v pořádku.
I mistr tesař se může utnout a zapomenout, když spěchá.
 

DeletedUser2451

Host
souhlasím že zapomenout se může ale je to tu pomalu pravidlem že se ta šablona ignoruje a pokud sem někdo zadává nápad tak ho má promyšlený a nedává ho sem ve spěchu a ty jako moderátor by jsi měl jít příkladem a dohlížet aby se to pravidlo dodržovalo to se na mě nezlob ale já mám takoví názor. Ale, neznamená to že jsem proti tobě nebo mám výhrady vůči tvé osobě chci jen aby se tu něco dodržovalo a to snad není chyba. A pokud ani moderátor není schopen na foru dodržet jistá pravidla asi není na svém místě a to platí myslím pro všechny. a upozornění nepomáhá už tu za dobu co sem chodím padlo několikrát a nikdy jsem nápravu neviděl
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7347

Host
ivosak tak běž dělat moderátora ty :cool: zdá se mi že je tu někdo puntičkář;) za mě též ne trojan má pravdu.
 

DeletedUser9061

Host
Zdravím,

každý má právo zapomenout, nikdo není dokonalý! Šablona je požadována především pro přehlednost nápadu. Moderátoři nebudou hráčům upravovat nápady do šablon. Mohou jim poslat SOUKROMOU ZPRÁVU, aby to do šablony upravili.

Ivosaku! Jaktože jsi správně nepoužil šablonu? Body mají být tučně! ;) A mimochodem ... tento příspěvek patří do podsekce "NÁVRHY PRO FÓRUM". :)
Líbí se Ti takovéto jednání? Ty jsi to takto podal hráčům, moderátorům ... tímto stylem Ti i já odpovídám, aby sis uvědomil co jsi napsal ...
 

Dan 77

Veterán
Souhlasím s Lawnotem. Navíc já se taky víceméně řídím šablonou, ale členění si mírně upravím pro potřeby daného návrhu (nedržím se šablony úplně do puntíku), což snad taky není nic proti ničemu. A že si někdo píše po svém a nebere vůbec na šablonu ohled (nejspíš o ní často ani neví), mi z čistě praktického hlediska nějak moc nevadí (třeba je ta šablona jen doporučením?), proto nevím, k čemu je u toho být puntičkářem. Pokud to má výrazné praktické hledisko, pak je možná na místě puntičkářem být.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser2451

Host
neříkám aby se držela do puntíku ale aby ty nápady měli aspoň přibliženě podobnou formu a né aby sem někdo napsal jen nápad jako jednu větu a hotovo.
mě vadí že když někdo něco negativního řekne na vedení hry hned má varování a pokud nejsem vulgární tak nevidím důvod pro proč dávat varování to tu rovnou mužem napsat že tu musíme všichni jen se vším souhlasit a nesmíme říkat žádnou výtku mě tato hra baví a bavit bude ale zkuste se podívat do archívu na nápady a koukněte kolik jich tam je napsáno jen tak a není tam ani nějaký základ té šablony jde mě jen o to aby to zde bylo hned na začátku přehledné a nějak srovnáné to je fakt tak velký problém dát tomu nějakou formu ? jo a opravil jsem si to a body zvýraznil tučně děkuji za upozornění. :eek:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7347

Host
I tak se spíše přikláním k trojan.Co mě hodně pobouřilo je to že ivosak dostal varování:mad: chtěl bych od zmíněného moderátora vysvětlení za co varování udělil (v podstatě to není moje věc ale myslím že v důsledku se může týkat všech) a proč ????? :mad:
 

DeletedUser2451

Host
Qplay mě varování zas tak nevadí a dostal jsem ho za první kritiku v jiném nápadu ale ze stejného důvodu jako je toto téma a tam mě ten příspěvek přivedl k tomu abych to jsem šoupnul jako nápad.
jinak Dan 77 mám na tebe otázku a tedy i na zbytek lidí co chodí sem psát nápady a zadáváte je více měně podle té šablony je to tak těžké a nejde to nebo to jde podle toho napsat ? vím že jsem to sem napsal dost nevybíravým způsobem ale už se talo
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Dan 77

Veterán
Otázkou je, za co to varování bylo. Pokud je to tak, jak jsi popsal, není to fair, ale to teď nemůžu jen tak posoudit.
A vložit návrh podle šablony není těžké, vlastně je ta šablona velmi vyhovující a až na nějaké drobnosti pro konkrétní situace se jí držím. Chápu důvod tvého návrhu, jen nevidím do práce moderátorů třídících návrhy, a proto nevím, jestli je opravdu potřeba na této šabloně trvat. To, že si někdo píše po svém a nebere vůbec na šablonu ohled, je možná způsobeno tím, že mnoho uživatelů fóra ani neví, že tady něco takového je (pouze můj odhad).
 

DeletedUser9061

Host
Ivosak nedostal upozornění tzv. kartou, ale pouze varování moderátorem pomocí SOUKROMÉ ZPRÁVY, aby se zmírnil, jinak by karta následovala.

edit: Upozorněn byl k příspěvku, který je již dávno smazán. Držte se zde prosím tématu. Díky
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru