Vkladani bodu do vyzkumu z inventare

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
  • Oblast hry: Vyzkum
  • Současný stav: FB jdou do vyzkumu pridat pouze z listy - max. 10 bodu, pripadne 20
  • Nápad: Vkladat body vyzkumu i z inventare, tak jak to funguje u velkolepych budov
  • Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: Ano
 

DeletedUser2451

Host
no třeba by to bylo dobré ale myslím že je to zbytečné no nevím .
 

DeletedUser3139

Host
Nápad dobrý, ale zase nevěřím, že v dohledné době projde. Ale zase na druhou stranu, teplou myš mám vždy na začátku výzkumu, pak se to uklidní, když se seknu na nedostatku surek a pak už několik měsíců sbírám body na novou dobu. Takže se jedná o celkem krátkodobou záležitost a řekl bych, že se to dá vydržet. :cool:
 

Thesseus

Znalec
Malé zlepšení přišlo nedávno a s ním už se to trochu dalo. Trochu by mi to přišlo jako nevděk za tento vstřícný krok. Se zavedením bych samozřejmě neprotestoval ale nijak zvlášť důležité mi to nepřijde.
 

DeletedUser

Host
Nápad dobrý, ale zase nevěřím, že v dohledné době projde. Ale zase na druhou stranu, teplou myš mám vždy na začátku výzkumu, pak se to uklidní, když se seknu na nedostatku surek a pak už několik měsíců sbírám body na novou dobu. Takže se jedná o celkem krátkodobou záležitost a řekl bych, že se to dá vydržet. :cool:

Kdyz za pomoc s velkolepkou dostanes 90 bodu a chces je hodit do vyzkumu, tak porad musis vse nejdriv hodit do listy bodu a pak do vyzkumu, je to pridani jednoho tlacitka, nic slozityho, vzdyt u velkolepek to funguje, pro prumerneho programatora tak na 15 minut prace.
 

DeletedUser11359

Host
Podle mě je to zbytečnost. Pár minutek navíc při rozklikávání balíčků Vás nezabije.
 

DeletedUser2059

Host
Dle mého názoru je stav ideální. Ještě dříve bylo nutno přecházet z výzkumu do inventáře a tak pořád dokola.
 

DeletedUser3139

Host
Ježkovy voči spy, za tu dobu co tu hraješ jsi ještě nezjistil, že háči napíšou, supporti pošlou a v INNO toho 99,99% končí v koši? :cool:
Takže to o stomech dobrý, ale pláčeš dobře, bohužel na cizím hrobě! :cool:
 

DeletedUser11359

Host
spy666: pokrok a hra je něco úplně jiného, asi ti ta hra zatemnila mozek :D
 

DeletedUser

Host
Ježkovy voči spy, za tu dobu co tu hraješ jsi ještě nezjistil, že háči napíšou, supporti pošlou a v INNO toho 99,99% končí v koši? :cool:
Takže to o stomech dobrý, ale pláčeš dobře, bohužel na cizím hrobě! :cool:

to je fakt, 3.9. jsem nahlasil chybu, 7.9. ji predali dal, mame konec rijna, radsi nemluvit ....
 

DeletedUser2451

Host
Kelef, i ty tady občas plácáš nesmysli jak s pomatení mysli, tak to zrovna být tebou nepíšu i o jiných hráčích.
 

DeletedUser3139

Host
to je fakt, 3.9. jsem nahlasil chybu, 7.9. ji predali dal, mame konec rijna, radsi nemluvit ....

No a to si ještě trochu počkáš! :cool: Zkus tu chybku zaurgovat tak za rok a stejně se opravy nedočkáš! Oni se totiž přednostně většinou opravují chybky o kterých nikdo neví! :cool:
 

trojan1673

Veterán
Zatím jsem to tu jen četla.
Podle mě je vkládání FB momentálně dostačující.
A to proto, že pokud hraješ už delší dobu tak jsi si určitě všiml, že je to o dost lepé udělané než to bylo:)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru