Vliv cechovnich bitev na PRESTIZ CEHU

Zdravím,

nikde jsem nedohledal, jaký vliv mají CB na Prestiž cechu. Chápu, že na starých světech to nemusí být tak závažné, ale na "G"čku výsledek hned prvního běho CB dost slušně zamával s pořadím cechů... No a tak jsem chtěl vědět klíč, podle kterého se připisuje prestiž. NIKDE NIC, jen zmínka o tom, že výsledky CB mají "dočasný" vliv na hodnotu prestiže cechu! No jo, jenže JAKÝ? Psal jsem na podporu, jelikož se prestiž změnila v novém světe dost podstatně - z cca 1400 na 3800 přes noc. Co mě více překvapilo, tak se další přepočet znovu prestiž změnila, tentokrát na cca 8500!! Jakože cože? A odpověď podpory byla taková, že to je NEVEŘEJNÁ INFORMACE!! A mám zkusit napsat sem na fórum a pokud se to chytne, tak to možná zveřejní. Podle mě je to novinka a ještě není jasné, jak to na prestiž bude mít vliv a pořád zkouší nějak pozměnit parametry (viz pohyb prestiže 2 dny po sobě a ne jednorázově). Nicméně bych rád znal klíč, podle kterého se prestiž připisuje.

Všechny ostatní atributy ovlivňování prestiže jsou jasné a dopočítatelné, ale toto ne. Přitom se mi zdá, že je to dost zásadní pro prestiž cechu a tedy pro pořadí cechů na světě!

To je jako hrát hru bez pravidel... :)). Kdyby Vám někdo dal novou hru a neřekl Vám k tomu pravidla, jak moc by se Vám líbila a chtěli byste jí hrát? Rozumím, že každý chce být nejlepší, ale bylo by fajn znát odměny VČETNĚ PRESTIŽE.

Prosím o podporu návrhu na ZVEŘEJNĚNÍ VLIVU CB NA PRESTIŽ CECHU.

Děkuji

KaZu
 

Svatej

Legenda
Dobře. takže co vím já:
Existuje systém nazývaný MMR (Match Making Rating) který určuje jak aktivní je cech v cechovních bojích (dál CB) a vychází z minulých výsledků daného cechu.
Nově vzniklý cech začíná s 0MMR body.
Při prvním kole CB byly již existujícím cechům přiřazeny hrubě odhadnuté hodnoty MMR založené na věcech jako aktivita v CvC, aktivita v expedici, počet členů cechu etc...

Na konci každého kola expedice se znovu vypočtou MMR pro každý cech na základě jeho výkonu v daném kole CB.

A na základě nové hodnoty MMR jsou cechu připočteny body prestiže. a to vzorcem MMR*18

Na MMR má vliv počet členů cechu, jejich průměrná aktivita v daném kole CB, umístění v daném kole CB, Počet cechů v daném kole CB a možná další aspekty.

Dle MMR jsou cechy rozřazovány do lig v CB a jsou jim přidělováni protivníci v CB (čím podobnější skóre, tím spíš skončí spolu)


PRO zveřejnění vzorce výpočtu MMR. ;)
 

Gorwor

Dopisovatel
1 MMR je 18 prestize, tudiz nejvice je mozna ziskat 18 000 prestize za CB.
Pocatecni hodnota MMR byla "vygenerovana podle sloziteho vzorce dle aktivity cechu", ja si spis myslim, ze tak nejak od oka. Nicmene nadale se zvysuje podle umisteni cechu na konci kazdeho kola - zavisi i na tom, kolik cechu je v tom kterem kole. Presna tabulka je na FoEWiki.

Zjištění aktuální hodnoty MMR je tedy mozne momentalne jen pomoci kalkulacky - >> Celkova prestiz v tabulce MINUS prestiz ze vsech map v CvC, to cele děleno 18ti.
 
Nahoru