Vlkodaví sraz číslo dvje 21. - 23. 8. 2015

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11231
  • Vytvořeno

DeletedUser11231

Host
Jelikož sa nám první sraz, sic v menším počtu, zato velice vydařil, sjedeme sa letos ve větším počtu. A jelikož teď nejsme takřka vázáni limitem, rozhodli jsme sa pozvat úplně všechny, kdož mají volný víkend.

TECHNICKÉ INFO
Sraz sa bude konat u Kubečkové a Mangoraje na chalupě u lesa. Je to 3km od Nového Města nad Metují (hned za značkou Jestřebí, bližší ino dáme vědět, třeba i GPS;) ).
Na zahradu se vejdou minimálně 4 velké stany.
V bazénu je prý voda jak chc... kafe.
Sociální zařízení je jen jedno, takže se na místě rozumě domluvíme na hygieně. Elektřina je, teplá voda je. Chlapi zalévají les, prý bude sucho ;-)
Termín je čtvrtý víkend letošního srpna - 21.-23. 8. 2015

UBYTOVÁNÍ
Ubytování je řešeno formou stanování - na zahradu sa vejdou čtyři velké stany.
Počet lidí spících pod šírákem je téměř neomezeno.
Pro ty, co ze zdravotních důvodů (případně pro prvních 8) nemohou spát venku, je možné ubytování přímo v chalupě.
Každopádně karimatky a spacáky s sebou.

JÍDLO bude řešeno tak, že
Snídaně: si každý obstará sám - případně já pro všechny upeču vafle, palačinky, omelety, tousty, připravíme švédský stůl atd. Vezměte si každý, co kdo má rád.
Oběd: Na každý den zvolíme kuchaře, který něco pro všechny navaří na oběd.
Večeře: proběhnou formou rautu a grilu. Máme vynikající a úžasnou kuchařku z povolání Vonu.
Svačinka: na svačinku budou různé dobroty z trouby, buchty, koláče, apod. Bude soutěž o nejlepší cukrářku. Kdo se chce zúčastnit, ať něco dobrého napeče, přiveze s sebou. Ostatní mu udělí známku jako v pořadu Prostřeno.

FINANCE
1. Všechno sa nakoupí dohromady, drobnosti co kdo má rád si doveze každý podle chuti, ze všeho sa udělá švédský stůl alá co kdo přinesl.
2. přispějeme Janči a Rudovi na vodu do sociálky, je tam enem jedna
3. Maso na gril obstará Vona - může sehnat maso daleko levnějc
a to se sečte a rovným dílem rozdělí mezi všechny. Ti, co budou něco platit - jejich částka se odečte od společného rozpočtu.
Buďme rádi, že nás to nevyjde tak draho jako při objednání nějakého rekreačního střediska. Záleží na počtu účastníků, ale vidím to řádově ve stovkách.

Je možné, že budem od všech vybírat drobnou zálohu, ať něco mohou naši chalupáři připravit a nakoupit předem, jako jsme to udělali s úspěchem minulý rok.

PROGRAM
Co se týče programu, máme nachystané společenské hry, jestli pojede Marty (jakože ten teda pojede), tak bude výborné pitivo a Mangoraj zase nachystá nějaký ten výlet po "vrstevnici" jako loni. Jinak samozřejmě dle sestavy. Kdo by rád nečím zábavným přispěl, meze mu neklademe.

Zde je pár fotek od minula, ať Vám je líto, že jste loni nebyli:
http://kittanya.blogspot.cz/2014/07/prvni-sraz-vlkodavu-moravka.html

DO KOMENTÁŘŮ PŘIPIŠTE, JESTLI MÁTE NĚJAKÉ SPECIÁLNÍ NÁROKY (jídlo, alergie, zdraví apod.) A ČÍM MŮŽETE PŘISPĚT K VŠEOBECNÉ POHODĚ, JESTLI MŮŽETE NĚKOHO VZÍT AUTEM A KTEROU TRASU POJEDETE. Zvány jsou také drahé polovičky a děti. Prosím pište výhradně jen ti, kteří se srazu chcete zúčastnit. Děkuji.
 

DeletedUser2059

Host
Ahoj, nedaleko bydlím, takže bych rád přijel, ale ještě nevím jak jsou směny, takže nic neslibuji. ;)