Vlkodavové pořádají neoficiální sraz hráčů FoE

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11231
  • Vytvořeno

DeletedUser11231

Host
Ahoj, realizujeme neoficiální sraz hráčů Forge of Empires. Zatím jen prodloužený víkend, abychom se oťukali a zjistili, jestli nám to příští rok bude klapat stejně, jako nám to dva roky klape v cechu. Pak totiž klidně příští rok můžem udělat mega sraz na celý týden.

Zde jsou podrobné informace:

máme objednáno min. 10 míst, (řekla bych, že je možné, že se vlezem i ve větším počtu.)

25. - 27. 7 . Jízdárna Morávka (u Frýdku-Místku).
příjezd možný už ráno
cena pokojů 500 Kč na osobu/den
+ 150 Kč polopenze (kdo bude chtíti oběd +100 na osobu, vaří výborně)

V ceně je:
- 1,5 hodiny jízdy na koni i s doprovodem instruktorky (velice hezké)
- 1,5 hodiny ve venkovní vířivce
- zadarmo nabízí kolibu k případnému školení a pod.
Pokoje jsou převážně dvoulůžkové a možná přistýlka, jeden je 4lůžkový. Výhody jsou pochopitelně pouze pro ubytované, takže kdo má čas a chuť, přihlaste se.

Zálohu majitel bude chtít (660Kč/os), a složíme se ti, co jedou stoprocentně. Další se vyrovnají na místě podle toho, jak budou ubytovaní a jestli chtějí plnou nebo polopenzi.

Ještě máme pár míst volných v autě. Ten kdo pojede a jede autem, může nabrat ostatní chudáky pěší. Všechno organizujeme na Facebooku nebo v osobních zprávách ve hře.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Svojí návštěvou Vás sice asi nepoctím, ale palec nahoru za takovou aktivitu! Snad si to užijete. ;)
 

DeletedUser11231

Host
Sice už je plno, ale ještě pár fleků můžeme do rezervace naravat... Komu sa zachce, napište, poupravíme strartovací čáru.:cool:
 

DeletedUser2059

Host
Rozhodně se těším na vyhodnocení tohoto minisrazu, už tady netrpělivě čekám ;)
 

DeletedUser11231

Host
Ahoj, tak co sa týče srazu a jeho programu, pokusím sa do srazu vyrobit vlajku Vlkodavu, tak sa tam poznáme, kdyby chtěl někdo na skok dojet na kole. Co se týče programu, tak máme 1,5 hodiny na vyjížďku na koni, nějakou chvilku ve vířivce s lahví vína a já jsem sa rozhodla, že sa ztrapníme úplně a vymýšlám Vlkodaví olympiádu. Pár discplín už je na startovací listině (např. Běh se staženýma gaťama). Vítězové místo pohárů (těch budou mít všichni plné zuby po eventu), dostanou "Trofej Vlčího zubu."

Nabijte foťáky, kdo má i kamery, vemte s sebou kytaru (Kittanu beru já). Vodní pistolky a všelijaké kravinky, co otravují život smažkám na slunci, jsou taktéž vítané. Mě poznáte určitě, přijedu ve Vlkodavčím kostýmu. Doporučuju si na místě pak za stopáďo zaplatit tu polopenzi, neboť naše auta budou ověnčena všlijakými kravinkami.

Co jsem tak četla kluky v cechovní diskuzi, plánují, že nikdo se zrazu nevyjde střízliv. Takže na fotky ve všelijakých trapných situací nouze asi nebude.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru