Vrácení bodů z budov neaktivních hráčů

S i d i u s

Nováček
Současný stav: před třemi lety jsem přihodil pár bodů do budovy hráči, který přestal hrát a navíc odpojil radnici od silnice, takže se jeho velkolepka nedá ani zavřít a u těch pár let mně taková budova straší v mých aktuálních příspěvcích ostatním hráčům a hlavně mně blokuje body.
Nápad: když se něco takového stane, co třeba dát bodům ve velkolepkách určitou "platnost". Tedy že třeba pokud by hráč nebyl např. měsíc/dva/tři aktivní (na což už ve hře mechanika je, která to sleduje), tak by se všechny body, které jsou v jeho rozestavěných levelech ve velkolepkách vrátily zpět těm, kdo přispěli a body hráče by buď ve velkolepce zůstaly, nebo by se mu uložily do inventáře.
A aby mu do těch velkolepek nepřispívali další (pokud to je možné, pokud neodpojil radnici), tak by se např. zobrazilo upozornění, že daný hráč není aktivní víc jak měsíc/dva/tři.
Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru:
ne. pardon.

Co si o tom myslíte? Ptal jsem se na tohle už asi dva roky zpátky a bylo mi řečeno, že pro příspěvky do budov neaktivních hráčů zatím řešení není. O dva roky později ve hře vidím, že stále není. Tohle by to mohlo vyřešit.
Když už i ve hře existuje časová platnost nabídek v obchodu, mohla by existovat časová platnost příspěvku do velkolepky podmíněná aktivitou hráče, kterému je přispěno.
 

Mrtvejmagor

Veterán
a jako předtím dávám NE - někdy jsou dobré investice a někdy jsou špatné ;)
a jestli ti to vadí že to máš stále v seznamu tak mu tu budovu zavři :D
 

dudasek

Znalec
kdyby jsi hledal zjistil by jsi,že to lidi chtějí,ale INNO to nepřipustí...
je to holt špatná investice a šmytec
byl i nápad na mazání seznamu příspěvků u takových lidí,co nehrají...ale pořád je možnost,že se lidi ke hře vrátí....

NE-hlavně za ignoraci při hledání...
 
Nahoru