Vrácení výzkumných bodů z VB od neaktivních hráčů.

Dan 77

Veterán
:D A kde máš tu jistotu, že hráč neskončil/neskončí s hrou? Nemyslím ale členy ve stejném cechu. A já teda před nahozením neprojíždím statististické weby o hře (třeba FoE DB), jestli ten hráč je dost aktivní.
 

Mrtvejmagor

Veterán
:D A kde máš tu jistotu, že hráč neskončil/neskončí s hrou? Nemyslím ale členy ve stejném cechu. A já teda před nahozením neprojíždím statististické weby o hře (třeba FoE DB), jestli ten hráč je dost aktivní.
to já taky ne :D ale co moc často nenahazuju, a když už tak ten hráč si to levlí sám :D takže mu to pak je lepší když něco než uplně sám, asi :D
 

Dan 77

Veterán
Nemáš úplně pravdu. To, že si budovy staví sám ze svých bodů, neznamená, že nechce pak náhozy na 1,9! Ale jo, jsou takoví, kteří jsou rádi i za bod a jinak klidně ať umístění propadnou, pojedou prostě dál. Nebo pak jsou hráči, kteří staví přes výměny na první místo a zbytek míst řeší taky různými způsoby (viz výše). A pak jsou hráči, kteří staví přes kolečka, i u nich se dá někdy solidně vydělat, přeskočit třeba 10 lidí a mít jisté první místo s výdělkem, který se nevrátí jako odměna jiným, ať už s Arcem nebo bez něj, a vlastník je buď rád za nečekané body navíc, anebo tam zrovna chtěl nacpat nához na 1,9, ale ty jsi byl rychlejší.
Obecně vzato pokud tam už někdo další má body, máš větší jistotu (ale pořád ne úplnou! záleží na okolnostech), že když nahodíš na výdělek, majitel zavře, aby se mohly vrátit body těm na příčkách před tebou. Ale ani to není jisté... Hráč může ty body blokovat schválně, nebo už může stavět jiné budovy, nebo mohl skončit s hrou.
Jj, to jsem psal, že u sousedů moc výdělky asi nehledáš, je to podle toho krátkého seznamu poznat. ;)
 
Nahoru