Vtip - Danario

  • Zakladatel vlákna DeletedUser5589
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser5589

Host
Jdou takhle dva kamarádi po ulici a najednou vidí historický krámek s velkou cedulí FoE. Ten jeden říká tomu druhému „Mrknem dovnitř?“ „Proč ne.“ odpoví ten druhý. A tak otevřou dveře, zazvoní zvoneček a najednou se před nimi ukáže pidičlovíček. Až by si jeden mohl myslet, že se jedná o trpaslíka. :eek: A hned spustí: „Dobrý den, velevážení pánové. Mé jméno je Jonik a jsem vám k službám. Máme tu velký výběr všech možných drahých kovů.“ „My jsme se šli zeptat, co znamenají ty písmena FoE co máte na ceduli.“ Povídá jeden. „To je zkratka mého krámku a znamená to Family of Emerald. Vtipný co? Takovou dobu mi to trvalo, než jsem to vymyslel. Pověsil jsem jí zrovna dneska ráno. Výstižné ne? A co si budete přát?“ znovu na to Jonik.:cool: V tom ten jeden začne šeptat tomu druhému „Vidíš, já ti říkal, že to není blud. Přečet jsem to na tom počítači dobře. Doufam jen, že jsme nepřišli pozdě.“:confused: Poté prodavači odpoví: „Momentík jen si pro něco dojdeme, hned jsme zpátky.“ Zachvilku jsou zpět s velkým pytlem na zádech a říkají: „Tak my bysme chtěli vyměnit tady těch 20kg kamení za 10kg šperků.“ :eek: „To si ze mě děláte legraci, vypadněte odtud chuligáni, takhle si utahovat z poctivýho trpaslíka. Copak vypadám jako nějakej kameník?“ :mad: „Mámo!!! Musíme změnit název odchodu. To už je dneska ráno potřetí. Nejdřív to bylo víno, tak jsem si říkal, jsou ožralí. Podruhý sušené byliny, tak jsem si říkal, asi feťáci. Ale teď to už náhoda nebude, nabízeli mi kamení a prej, že to bylo napsaný na internetových stránkách FoE.“
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru