Vyžaduje se akce: Propoj svůj účet na fóru se svým herním účtem

Kayro

Znalec
Vyžaduje se akce: Propoj svůj účet na fóru se svým herním účtem
Jen pro jistotu se ptam jestli je to oficialni?Je potreba po osmi letech hrani neco potvrzovat?Nerad bych prisel o ucet.
 

KaseO

Administrátor

Člen týmu
Community Manager
Ano, jedná se o akci, aby se nám správně spárovaly hráčské účty s účty na fóru.
 

jaromires

Dopisovatel
Ted mi spadl kámen ze srdce, že to není žádný podvod teda :) Pač já to tady už propojil tím odkazem ve zprávě tady na foru, ale přišla mi ta zpráva i na email a tam sem to nekliknul, tak doufám že to stačí kliklnout jen jednou třeba tady a ne dvakrát tady i na emailu:)
 

Hyso

Dopisovatel
Jsem zvědavý,jestli mi ho smažu tady. Hraju jen na mobilu a přes link,který mi přišel to nejde. Psal jsem na podporu,postupoval podle jejich návodu a dnes mi ta zpráva přišla opět.
 

Martel I

Turista
Maj to nějaký rozbitý. Ta zpráva mě přišla asi 3x, propojil jsem to hned napoprvé a dnes mi přišlo...

Pokud podle tohoto postupu nepropojíte svůj účet do 20. srpna, bude účet na fóru smazán.
Toto je poslední varování před smazáním tvého účtu na fóru.

Když na ten odkaz kliknu znova tak mě to napíše že jsem úspěšně propojen. Tak kde udělali soudruzi z NDR chybu ?
 
Přes mobil to nejde. Musíš přes pc, a potom co se přes odkaz přihlásíš do hry, se ti druhé okno změní a bude tam nápis něco jako: teď můžeš úspěšně propojit účet se hrou.
 
Nahoru