Vybrání výrob

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Trosman

Dopisovatel
Současný stav: Často se dostanu do situace, kdy mám rozjetou výrobu na x hodin pro všechny výrobny, ale dostanu úkol proveď x 15 minutových výrob a v tu chvíli musím na každou výrobnu klikat a zrušit výrobu a nasadit tam jinou.
Nápad:
Mít někde tlačítko, přes které můžu jít přes všechny výroby ve městě, co mám a pak si vybrat v tom okně, jestli chci tu výrobu nechat a nebo zrušit a vyměnit za jinou. Ještě je jedna situace, kdy by toto mohlo být dobré: Pokud nastavuji podle úkolu výroby na určitou dobu, občas se člověk překlikne a pak musí budovu po budově hledat, kde to nastavil špatně a nebo si ověřovat, jestli to nastavil dobře, což třeba zrovna na mobilu, kde ty budovy jsou fakt malé a překrývají se, neni jednoduché. Tato možnost by určitě pomohla. Hlavně se to může stát každému z nás, protože ne vždy je jednoduché kliknout na tu konkrétní výrobu kterou chce. To, kde by to tlačítko bylo už nechám na rozhodnutí. Zároveň je otázka, jestli za to chtít diamanty nebo ne. Ale možnost projíždět si všechny výroby by určitě špatná nebyla. Dalo by se to nějak řadit určitě s tím, že kdyby člověk dojel na konec seznamu budov, tak by nemohl dál, ale už jen zpět, protože dávat tam nekonečný cyklus je blbost a člověk by si to kontroloval stokrát donekonečna. Když už je ta možnost přepínat mezi výrobnama, pokud zrovna nevyrábí, tak by ta možnost mohla existovat i pokud vyrábí, jen by byla někde bokem.
Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru:
Ano, našel jsem něco podobného, ale nebylo to asi domyšleno a skončilo to někde na smetišti.
 

dudasek

Znalec
mohla by se zřídit ikona "výroba a po rozkliknutí by vyskočil "přehled", kde by byla "okénka " pro zaškrtnutí "ZRUŠIT"...to by byla pohádka...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru