Vyhlášení vítězů

DeletedUser9061

Host
Vážení hráči,

přicházíme s očekávanými výsledky soutěže Osmisměrka!

Maximálního počtu bodů dosáhlo několik soutěžících, a tak přišla na řadu tipovací otázka.
Ta však nerozhodla, jak bychom potřebovali, proto jsme se rozhodli následovně:

1) vítězové z řad hrárčů:
1.- 4. místo - 600 diamantů - Dan77
1.- 4. místo - 600 diamantů - Brutoslav1

1.- 4. místo - 600 diamantů - Gorwor
1.- 4. místo - 600 diamantů - dargleew

2) vítězové z řad cechů:
1. místo - prémiová vlajka cechu - KLÍDEK A POHODIČKA (Arvahall)
2. místo - prémiová vlajka cechu - JEDI ACADEMY (Brisgard)
3. místo - prémiová vlajka cechu - CONQUERORS CZ (Fel-Dranghyr)

Vítězům gratulujeme! Napište nám, prosím, svoji přezdívku ve hře. - zde do odpovědi
V cechu se dohodněte, kterou z prémiových vlajek si přejete a kontaktujte nás!
Ostatním děkujeme za účast a těšíme se na Vás u další soutěže.

S pozdravem tým Forge of Empires
 

DeletedUser16315

Host
Vznáším protest, hráč Dan77 má v odpovědi více slov než bylo v osmisměrce. Já měla všechny odpovědi správně, akorát tip byl špatný. Psali jste, že tipovací otázka rozhodne pouze v případě shody správných odpovědí. Tento hráč má hned první odpověď špatně???
 

DeletedUser9061

Host
Vznáším protest, hráč Dan77 má v odpovědi více slov než bylo v osmisměrce. Já měla všechny odpovědi správně, akorát tip byl špatný. Psali jste, že tipovací otázka rozhodne pouze v případě shody správných odpovědí. Tento hráč má hned první odpověď špatně???
Čtěte prosím příspěvky, které k soutěži zveřejňuji. Bodováno bylo pouze 11 správných slov.
 

Dan 77

Veterán
Tak v té osmisměrce se těch slov dá najít dokonce ještě víc, že, ale netýkají se hry. A zkratky AP a UI tam byly několikrát, sice v osmisměrce vznikly jen náhodou, ale do odpovědi jsem je přecejen radši napsal, protože se týkají přímo hry - radši toho uvést víc, co se jen nebude počítat v bodovém hodnocení, než aby mi něco chybělo. A z výherců jsem nebyl sám, kdo napsal slova navíc.

Jinak ve hře se jmenuju stejně jako na fóru - Dan 77 (ta mezera před číslicemi je důležitá, už se mi párkrát stalo, že jsem kvůli ní hned nedostal odměnu ze soutěže).
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser16328

Host
dobrý den, píšete že slova s čárkou jsou 3, ale já vidím 4, maják, májka, král, jíl
 

DeletedUser16315

Host
Dobře a slovo Máj? To souvisí s hrou? Nějak nevím ....
 

DeletedUser9061

Host
Odměny v podobě diamantů byly připsány na Vaše účty.
Jestli chtějí cechy vyhrané vlajky, musí si napsat, kterou chtějí. ;)
 

Dědeq

Znalec
Kde se dají vidět prémiové vlajky, které jsme nevyhráli, abychom aspoň mohli tiše závidět? Díky.
 

DeletedUser9061

Host
Prémiové vlajky si může každý cech zakoupit tuším za 200 diamantů v profilu cechu. Žádné speciální nejsou. Žádný z cechů však dosud o odměnu neprojevil zájem.
 
Nahoru