Vyhlášení vítězů

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9061
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser9061

Host
levels.png
Vážení hráči,


s radostí Vám oznamuji, že vyhodnocení soutěže "MS v hokeji" již proběhlo. Přichází tedy okamžik, na který čeká spousta hráčů. Nejdříve bych však chtěl poděkovat všem účastníkům, kteří se do soutěže zapojili. Toto číslo je po dlouhé době krásné, a to 258. Díky všem.
Bohužel také nastala situace spousty stejných počtů výsledných bodů, musely tedy nastat podmínky, které určí výherce:

  • při stejném počtu bodů je na lepší pozici ten, který získal všechny body dříve
  • jestliže je více hráčů se stejným počtem bodů, a také i získali všechny body ve stejném počtu kol, na lepší pozici je ten, kdo získal první bod

Nyní tedy k vyhodnocení 5 nejlepších tipařů:
1. místo - 850 diamantů - Peter-56
2. místo - 600 diamantů - MardukuS
3. místo - 450 diamantů - zufinka
4. místo - 350 diamantů - Gambit11
5. místo - 250 diamantů - matej6000

Stejný počet bodů jako naši výherci měli i další hráči:
  • jupa
  • mannowar
  • Darlessa Naharis
  • ddominikk

I tyto hráče jsem se nakonec rozhodli odměnit. Každý získává 2 nákresy, dle svého výběru.

Prosím všechny výherce, aby zde do odpovědi napsali svůj herní nick (kdo získává nákresy, tak také svět a které nákresy chce)


Všem ostatním děkujeme za snahu a účast aneb jak by řekl Pierre de Coubertin: "Důležitou věcí v životě není vítězství, ale zápas, základem není to, že se zvítězilo, ale že se bojovalo dobře."


S pozdravem,
tým Forge of Empires






<link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://78.47.64.123/dynamic/css/gb_post.css.php?post_id=47183">
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11703

Host
Darlessa Naharis, Cirgard a chtěla bych prosím 2 nákresy na Mys Canaveral. Děkuju!
 

DeletedUser9061

Host
Můžeš si říct přesně o ty, které potřebuješ (chceš) ;)
 

DeletedUser12787

Host
ddominikk - žádám Alexandrijský maják - západ nákres a Notre Dame - západ nákres. Děkuji
 

DeletedUser11703

Host
tak tedy Darlessa Naharis, Cirgard a plánky k Mys Canaveral jihovýchod a východ. Děkuju!
 

DeletedUser12787

Host
UPŘESŇUJI

ddominikk, Arvahall - žádám Alexandrijský maják - západ nákres a Notre Dame - západ nákres. Děkuji
 

DeletedUser9061

Host
Odměny budou rozdány až poté, co se o ně přihlásí všichni hráči. Dnes jim napíšu soukromé zprávy i ve hře, tak se snad brzy dočkáte. :)
 

Peter-56

Nováček
Dobrý večer, přihlašuji se i do hry jako hráč Peter-56. To jsem nečekal, že něco vyhraju, je to super a moc děkuji za odměnu.
 

DeletedUser10374

Host
nick: jupa
planek 1: Diova socha - 4 (zapad)
planek 2: Diova socha - 6 (vychod)
svet: Cirgard

Diky.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12753

Host
Ahoj,
herní nick je zufinka. Omlouvám se, že jste na mě museli čekat. Vůbec mě nenapadlo kontrolovat vítěze.
 

DeletedUser5012

Host
takže prosím 2 nákresy na Alcatraz střed a pod ním díky
 

DeletedUser9061

Host
Dobré odpoledne,

všem děkuji, že zde napsali svůj herní nick, případně svět, kde chtějí odměnu udělit. Nyní už tak učinili všichni a odměny byly všem uděleny. V případě, že jste odměnu neobdrželi, nebo obdrželi špatný počet diamantů, nebo špatný plánek, napiště nám prosím do toho tématu. Čas, který máte na kontrolu je do neděle 14.6.2015. Všem ještě jednou gratulejeme!

S pozdravem,
Váš FoE tým
 

DeletedUser12787

Host
Dobrý den,
sděluji, že jsem n e o b d r ž e l a odměnu.
nick: ddominikk
planek 1: Notre Dame- 4 (západ nákres)
planek 2: Alexandrijský maják - 4 (západ nákres)
svet: Arvahall

Diky
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru