Vyhlášení

trojan1673

Moderátor
Člen týmu
Ne, diskuzi bych nemazala :)
Já mazala jen jeden návod, pak jsem ze sotěže Halloween přesouvala jeden příspěvek do diskuze.
Vyhlášení bude, už je to skoro hotové ;)

Joseph II

Turista
ahoj, je normalni, ze se u zaslanych postu s odpovedmi stale zobrazuje veta:
"Tato zpráva čeká na schválení moderátorem a je běžným návštěvníkům neviditelná."?

fmash-

Znalec
Asi jako když člověk upozorní na chybu v nějakém příspěvku, na základě toho je chyba opravena, načež je to upozornění smazáno (to je v pořádku) s označením "spam" (což není v pořádku, je to urážlivé a demotivační). Děkuji pěkně, a teď toto smažte, protože to je skutenčně spam, děkuji ještě pěkněji, soudruzi.

Dan 77

Veterán
Tak jelikož bylo asi vlákno "Diskuze k halloweenské soutěži" smazáno (teda já ho fakt nikde nenašel...), tak použiju jako diskuzní vlákno s dovolením tohle (stejně se obsah mého příspěvku bude vztahovat k názvu tématu "vyhlášení", takže nebudu off topic).

- Soutěžní odpovědi se už schválně nezveřejňují (poněkolikáté za sebou)?

- Za další, "Opuštěný úkryt" ani "Strašák" podle mě nejsou správné odpovědi na 3. výzvu, ale "Opuštěný úkryt - úr. 9" (když pomineme špatný překlad, více tady) a "Hastroš".
U toho Opuštěného úkrytu/blázince jde totiž o to, že to by rovnou mohla být u "Nekropole" jako správná odpověď i "Hřbitov" (Nekropole je nejvyšší dosažitelná úroveň Hřbitova, jen je větší, rozšířený a s trochu odlišným vzhledem). A u Strašáka/Hastroše se zkrátka držím oficiální verze názvu. o_O:rolleyes: To je drzost co! :p

KaseO napsal/a:
V budoucnu budeme určitě pořádat další soutěže, dejte nám tedy prosím vědět, co byste v nich rádi viděli!
Tip bych měl, ale kam byste ty tipy chtěli dostat??

Naposledy upraveno:

petrpivoj

Veterán
já spam jako hanlivé nepovažuji, někdo funguje na počty like a někdo na spam :)
občas se mezitím najde něco co má smysl :)

fmash-

Znalec
Vzhledem k tomu že šlo o sekci návodů, tak cokoliv jiného krom daného návodu je z definice SPAM. V tomto smyslu to není hanlivé ale pravdivé.
No vidím, že je to věc názoru. Zřejmě jsem měl sám vědět, že téma je uzavřené, přestože se do něj smělo vkládat. Dále jsem tam vložil upozornění na chybu v textu, a to upozornění bylo využito k dobrému, tj. k opravě. SPAM je ustálené označení bezcenné nebo nevyžádané informace (dříve myslím laciné maso v konzervě, něco jako dnešní separáty). Má informace byla sice nevyžádaná, nicméně nebyla bezcenná a bylo jí využito.
Je to jedno, jenom mi to zvedlo žluč, protože se za spammera nepovažuju.

trojan1673

Moderátor
Člen týmu
Já to mazala, protože to tam opravdu nemá co dělat, ale určitě jsem neopravovala nic v návodu.
Autor návodu to zřejmě stihnul než jsem to smazala :)
Nebrala bych to jako urážku, příspěvky do návodů se nepíší. Lze upozornit třeba zprávou, ale opravdu je lepší tam nepsat.
Ještě k té diskuzi o Halloweenu. Měla se správně založit tak kde je soutěž, ale ne všichni to od nás vědí :)
Vy jí nevidíte?