Vyhledávání VB v globálním žebříčku VB

DeletedUser16019

Host
Každý z vás určitě potřebuje plánky velkolepých budov a vaši přátelé je moc nestaví. Nejjednodušší je hledat v globálním žebříčku VB, v tom se ale obecně méně oblíbené budovy (kterou vy zrovna chcete) dost špatně hledají. Je tam políčko na vyhledávání, ale pouze na vyhledávání hráče a zobrazí se jeho velkolepé budovy - stejné jako když najdu hráče v žebříčku hráčů a zobrazím si jeho budovy.

Navrhuji tedy, kdyby místo vyhledávání hráče bylo vyhledávání velkolepé budovy - tedy při zadání "Notre Dame" se vám vypíší všechny Notre Dame, které jsou v daném světě postavené.

Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ano
 

Joxer

Psavec
Proti
Mně to připadá jako protinávrh k tomuto nápadu: "Zamykání VB"
Už vidím hráče s Arcem 90%+ jak tlačí do vyhledávače název Arc a je na světě spoustu rádoby okradenejch hráčů o jejich spravedlnost :D. Nevím, jestli je dobrej nápad při rozložení tohoto typu hráčů vymyslet tlačítko pro navýšení příkoří těmto hráčům :D. Já mám rád katastrofy, ale jistej typ hráčů to bere dost osobně. Pro větší klid volím proti :D:D:D



 
Naposledy upraveno:

RomanS24

Člen
Proti
viz co napsal joxer

hrač s arcem 90+ by hledal jen hráče na velkejch dobách to stejny hráči s menší dobou chtěli by jen spoustu plánku. a nebyli by schopni proto něco udělat tak by šly a hodili tam třeba 100fb a tím získali hned 7planku místo aby jinymu hrači pomohli třeba s 5fb a získali jen 1plánek.

Takžen pokud něco ccheš musíš něco proto udělat a ne jen přijít k hotovýmu.
 

DeletedUser7728

Host
PRO
Leta už existuje web Forge DB, kde se dá sortovat vše možné a hráči nepraktikují scenáře PROTI-návrhářů o_O
Hráč s Arcem 90+ obvykle nepotřebuje další plány (já už jsem je nepotřeboval kolem 60+, také pomohl Prales)
Z dlouhodobé zkušenosti se obávám, že IG Farben z Merkelandu, má problém takové jednoduché věci zavádět (např. příspěvky do Kasy jsou jedna obrovská koule dat). Programátoři jsou většinou ze zemí, kde je matika a staistika na nízké úrovni (Haiti...), ale v rámci inkluze to pomáhá image firmy o_O
 

DeletedUser12887

Host
Pro
Viz výše
a Notre dame s Arc 90+ určitě nikdo hledat nebude
 

DeletedUser12887

Host
To je pravda svatá jsou tam ziskové pozice ?
Akorát jsem zvědavý kdo to bude tahat nahoru na ty pozice, ale o důvod víc tedy proč hlasovat pro :)
 
Nahoru