Vyjednavani v expedici - zesednuti policka pouzite suroviny u jednotlivych osob

DeletedUser18063

Host
Souhlas. Mluvíš mi z duše, je to teď strašně nepřehledné... Nejlepší by bylo, kdyby byl v nastavení checkbox na přepnutí. Naprogramované mají staré i nové řešení, tak by to jen přepínalo mezi funkcema... Já osobně jsem pro staré :D
 

DeletedUser18228

Host
Přidávám se, je to matoucí a nepříjemné, prosím o možnost vypnutí
 
Absolutně pro. Jestli tohle mělo pomoct s vyjednáváním, tak fakt ne, častěji se mi teď stává, že vyjednávání zkazím, protože si myslím, že tuhle surovinu už nemůžu použít a ejhle. Nechápu, proč jsou mezi vývojáři tak populární tyhle strategie něco přidat, ale nedat možnost to používat jako předtím.

PS: Nápady na to udělat to odlišení dvoubarevné -věřte mi, že to vás bude mást ještě víc, takže pokud něco, dejte nám možnost používat starý způsob.
 
Naposledy upraveno:

d arvit

Odborník
tak ted vyzkoušeno a je to chaos, chci zpět starý systém, tohle vylepšení a zjednodušení je mnohem horší, chvíli mi trvalo než jsem přišel na to proč a když si na to dávám pozor tak to trvá dýl než za minulé verze

pro
 

Auri

Turista
Samozřejmě je to úplná blbost, ale nevěřím, že by byli vývojáři až tak hloupí. Prostě je to jen další věc udělaná pro lidi, kteří nechtějí při vyjednávání používat logiku (to teď už ani moc nejde), zato jsou ochotní nechat tam nějaký diamant. Takovým se to ulehčilo. Já osobně už budu radši jen bojovat.
 
Naposledy upraveno:

Hyso

Dopisovatel
Právě naopak mě to nutí k většímu přemýšlení,více se soustředit na hru a zlepšila si mi úspěšnost při vyjednávání. Za mě super věc.
 

Džondýr

Nováček
Právě naopak mě to nutí k většímu přemýšlení,více se soustředit na hru a zlepšila si mi úspěšnost při vyjednávání. Za mě super věc.
Tak o tom zvyseni uspesnosti pochybuju, proc si to myslis? Skoda ze nejde vytahnout vlastni statistiky vyjednavani a vubec by mi zajimali lecjake statistiky uspesnosti. Jedine co se Ti urcite eliminovalo je chybny nahoz dvou surek stejnemu vyjednavaci, naopak to zneprehlednilo cele vyjednavani takze chyby vyplyvajici z nezobrazeni vsech dostupnych surek se Ti urcite rozmnozily a vzhledem k nutnosti vetsi pozornosti se vyjednavani prodluzuje ... Pri vetsim soustredeni u predchozi verze bys mel uspesnost asi nejvyssi
 

Auri

Turista
Tak o tom zvyseni uspesnosti pochybuju, proc si to myslis? Skoda ze nejde vytahnout vlastni statistiky vyjednavani a vubec by mi zajimali lecjake statistiky uspesnosti. Jedine co se Ti urcite eliminovalo je chybny nahoz dvou surek stejnemu vyjednavaci, naopak to zneprehlednilo cele vyjednavani takze chyby vyplyvajici z nezobrazeni vsech dostupnych surek se Ti urcite rozmnozily a vzhledem k nutnosti vetsi pozornosti se vyjednavani prodluzuje ... Pri vetsim soustredeni u predchozi verze bys mel uspesnost asi nejvyssi
Přesně tak. Kdo není hloupý, tak to dá i tak, ale trvá to teď déle a zbytečně to otravuje. A rychlost je někdy u cechovních bitev dost zásadní faktor.
 
Chtěl bych se zeptat, když už jste tuto novou funkci navrhly a bohužel Vám došly barvy (jiné rozumné vysvětlení tohoto tuzingu mě nenapadá), jestli by nešlo buď přiřadit k dané položce jež bude ještě někde potřeba, ale je šedá, třeba nějaký znak (puntík, kolečko, vykřičník, čárečku, hvězdičku apod.). Popř. vyrobit tlačítko, kterým by si danou funkci mohl hráč vypnout. Nebo nejlépe ji zrušit nadobro.
 

Hyso

Dopisovatel
Já to posuzuji podle množství utracených diamantů při vyjednávání. Daří se mi mnohem více vyjednávání na 4 pokus při cechovní expedici.
 

d arvit

Odborník
jestli ti to pomohlo tak proč ne, ale obecně bych řekl že dávat dia do pokusů na expe je špatný už od začátku, jediný kde jsem to i já občas udělal byl poslední střed na pekle když už nebyl čas,chuť nebo surky na další pokus (víc jak 10 dia na další pokusy v celý expe je prostě nepřijatelné ;) )

jinak je tenhle systém pro (bez urážky) opice, dám pokus kouknu na surky rozhodnu se, dám dalšího, koukám na surky rozhodnu se, to je nepraktické, zdlouhavé a nepřehledné protože chybí celkový pohled na kolo.
předtim stačilo dát prvního, kouknout na surky, chvilku přemýšlet a rozhodnout se která kam půjde a jak to nejlépe nakombinovat, aby další kolo přineslo co nejméně možností,
ted to jde taky ale je potřeba mnohem více přemýšlení, soustředění ve finále to trvá dýl..
 

Hyso

Dopisovatel
Na co jiného bych je měl používat ty diamanty. Mám je zadarmo,rozšíření mám koupené a zas mě osobně přijde blbé utrácet znovu suroviny ve 4.úrovni.
 
Nahoru