Vyleošení bonusů velkolepých budov z mladších dob

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3629
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3629

Host
Rád bych pokud by jste mohli zvážit zda by nebylo možné vylepšit bonusy VP budov z mladších dob po úrovni 10 kdy se zvedají patra z plánku jde o to že pro nové hráče jsou tyto budovy důležité ale pro Ty kdo jsou již na vyšší úrovni upadají takže pokud by se vylepšily na nich bonusy byl by i větší zájem o plánky např. diova socha nebo koloseum na svou velikost je to trochu malý bonus děkuji a doufám že aspoň zvážíte možnost co s tím díky Jirka
 

traktorista

Odborník
Za prvé - Diovka má na svoje rozměry vynikající bonus - když to srovnám třeba s Cášskou, nevím co bys tam chtěl měnit. Za druhé - pokud se Ti Koloseum nepozdává, tak ho nestavěj : ).
 

DeletedUser5701

Host
Vyleošení? To má něco společného s Leošem M.? :) Konečně mě někdo dneska rozesmál. Dík
Jinak Koloseum je fakt na houby. To je fakt.
 

DeletedUser2059

Host
Musíme předpokládat, že právě o toto jde, staré velkolepé budovy není třeba a tak se zabraňuje, aby v městech hráčů nebyly velkolepé budovy ze všech dob napříč historií naskládané vedle sebe.
 

DeletedUser3139

Host
Thomasi, asi máš trošku pravdu, ale fór je v tom, že to moc nefunguje. Pokud budu chtít VS inovovat, tak musím nejdříve postavit tu novou, a nejlépe asi tak , aby dávala tolik co ta stará. Pak tu starou mohu zbourat. A to je záležitost na měsíce, ne-li na rok. Sám asi víš, že výstavba VS jede v současné době hodně pomalu. A to už do toho neberu, že by se muselo přidat na možnostech políček rozšíření.
Další věc je, že některé staré VS poskytují bonusy (vesměs bojové), které nahradit v novými VS ani nejde.
 

DeletedUser2059

Host
TO je také pravda, proto budeme muset vyčkat toho, co v Německu nového vymyslí, každopádně, když se zaváděly velkolepé budovy, byl to pro mě opravdu adarenlinový zážitek, bylo to něco nového stejnak cechovní války. Uvidíme, třeba bude vymyšlena věc, která tento nápad rozvine nějakým jinačím způsoobem...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2298

Host
Inovace už proběhla.. a to že se VB mohou navyšovat do "nekonečna".. Obávám se, že tím veškeré změny okolo VB skončily..
 

DeletedUser2451

Host
Ahoj no doufejme že pání z německa vymyslý něco rozumného a dokáží vyladit chyby už na beta verzi která od toho je a né to opravovat i po tom co to pustí i sem. Ale myslím si že co se týče VB je koloseum k ničemu a radši jsem se kdysi obešel bez něj a každému nováčkovi radím ať ho ani nestaví a sám bych s bonusama VB nedělal nic
 

DeletedUser11841

Host
Mě se osobně nelíbí například přírustek % u Diovy sochy např. z 13. na 14. úroveň, kdy bonus k útoku nestoupne ani o 1% ... To že po 10. úrovni narůstá po 1% je pochopitelné, ale i takový přírustek by mohl být konstatní :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru