Vylepšení CB + hromadné tlačítko motivace.

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Ahoj, krásný večer :)

Napadlo (nebudu mluvit jen za sebe ale za cech) nás že bychom rádi uvítali tlačítko hromadné motivace pro Přátelé a Cech než to klikat po jednom :) je vás tu dost a myslím si že nebudeme samy :).

Psal jsem na podporu a odkázali mně sem.


Další nápad který je se týká Cechovních Bitek.

Na jiných serverech jsem zažil že se CB dělá na 150 potom popřípadě na 159 to dojede vybraný hráč.

Proto bych uvítal kdyby se dalo s tlačítkem STOP nastavit kdo to bude dojíždět na těch 159 :) Bylo by to na těch co mají možnost stavět tábory, oblehy a jiné :).

Po použití tlačítka (ruky) "stop" by se dalo také vybrat na kolika se bude končit a do té doby by to nepsalo hlášku "území vámi bylo ignorováno" není to přesná hláška...

Co by jste na to pověděli. Měl jsem to dát na fórum že mě třeba někdo podpoří...


Tak vám děkuji a přeji krásný zbytek večera :)
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Napadlo (nebudu mluvit jen za sebe ale za cech) nás že bychom rádi uvítali tlačítko hromadné motivace pro Přátelé a Cech než to klikat po jednom :) je vás tu dost a myslím si že nebudeme samy
Řešeno mnohokrát, např ZDE

Proto bych uvítal kdyby se dalo s tlačítkem STOP nastavit kdo to bude dojíždět na těch 159 :) Bylo by to na těch co mají možnost stavět tábory, oblehy a jiné :).

Po použití tlačítka (ruky) "stop" by se dalo také vybrat na kolika se bude končit a do té doby by to nepsalo hlášku "území vámi bylo ignorováno" není to přesná hláška...
Toto už se myslím taky řešilo a pokud si dobře vzpomínám tak to bylo zamítnuto s tím že vývojáři nechtějí takto přímo omezovat hráče. Je to na cechu jak si to zařídí v CB.
Řešilo se zde

Příště prosím nejdříve použij funkci Hledat.
 
Naposledy upraveno:
Řešeno mnohokrát, např ZDE


Toto už se myslím taky řešilo a pokud si dobře vzpomínám tak to bylo zamítnuto s tím že vývojáři nechtějí takto přímo omezovat hráče. Je to na cechu jak si to zařídí v CB.
Řešilo se zde

Příště prosím nejdříve použij funkci Hledat.


Neřešil jsem hledání čekal jsem že to tu třeba není když jsem byl odkazan to sem napsat.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru