Vylepšení cechovních válek

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser2059

Host
Možná není pozdě, přijde nová aktualizace a ta přinese novinky ;)
 

Kayro

Znalec
To jiste prinese ale ne zbrusu nove cechovni valky jak je tu popisuje Lord Jake.Kolikrat ja uz jsem si rikal ze tahle sekce se mela jmenovat "Male napady pro zlepseni hry" s durazem na sluvko male.Ne napady ze by s nima mohl clovek udelat uplne jinou novou hru.
 

01Beowulf

Nováček
Mě třeba vadí v CVC,že když útočím nebo bráním,tak se občas staně,že danou bitvu "vyhraje" někdo ,kdo bojoval rychleji(automatem většinou) a já nemám pak ani body,což tak nebolí,ale ztrácím i zabité jednotky....tohle by snad stálo za nějaké řešení
 

DeletedUser5384

Host
Beowulfe, jediná rada- bojuj taky na automat:D

Jestliže jsi ve vyspělém cechu a bojuješ proti jinému vyspělému cechu, je bezpodmínečně nutné vybojovat 80 bojů rychleji,než ti protivník shodí 10x tvou obléhačku. Takže na časy potřebuješ udělat 80 bojů pod 10 minut,ideálně pod pět. To s manuálním vedením nedáš,pokud vás v cechu nehraje 50 jednu dobu:)
 

Kayro

Znalec
Tak uz se da myslim rict ze cechovni valky stagnují a ze je to spise zakopova valka.Nevim co s tim zamysli INNO ale muj navrh by byl kompletni restart jednou za rekneme tri mesice.
 

DeletedUser2298

Host
No.. tak to by byl opravdu "drahý" špás.. podívej se na TOP cechy a spočítej si kolik surovin, jednotek na sloty a úsilí investovaly do svých území.. Taková zásadní změna - de facto ukradení výsledku by bylo docela dost unfair zásah do hry. Takže v současném stavu by to asi neklaplo.. tento nápad ( aby fungoval) by musel být zaveden už při spuštění ( a řádně ohlášen) a mělo by to taky být zohledněno v cenách slotů a útoků..
V současném stavu moc proveditelných změn či možností není - bez toho aby došlo k poškození TOP - resp. všech cechů.. Pokud by byla vyplacena nějaká částka - min. 75% investovaných surek i jednotek do cechovní pokladnice ( a třeba nově zavedených cechovních kasáren) - pak ano... pak by to třeba mohlo být mezi hráči schůdné..
 

DeletedUser3139

Host
Když si tu čtu některé příspěvky, tak docházím k názoru, že tu je ještě hodně hráčů, co dávají návrhy na změny, co by jim sice super vyhovovaly, ale pro ostatní by to byl propadák. Tyto návrhy typu když někdo obsadí slot, tak se na mapě objeví že je můj nejsou fakt ani k zasmání, ale spíše k pláči. Fakt nechápu, proč někteří před tím než tu napíšou neskutečný blábol se nad svým příspěvkem nezamyslí. Někteří buď nahánějí počet příspěvků za každou cenu, nebo mají hlavu jen na to, aby jim nepršelo do krku. :cool:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Kayro

Znalec
O surky prece vubec nejde,nikdo je nekupuje ze sveho.Radeji je pouziji na valku nez abych si na nich sedel.Nemam vubec pocit ze by cech o neco prichazel,mam dat nesmyslne mnozstvi surek za jednu oblehacku nebo stejne mnozstvi za rozjeti nove valky.Levely by cechum pochopitelne zustavaly.
 

DeletedUser2298

Host
Zkusím to napsat více polopaticky.. na příkladu ( já osobně) Před zavedením cechovních válek jsem dlouhodobě vyráběl a po celou dobu hry schraňoval a měnil suroviny - i ze starých dob.. prostě " pro Strýčka Příhodu". Tato činnost byla dlouhodobá.. měsíce.. Výsledek byl ten, že jsem z každé doby vlastnil všechny suroviny v rozsahu minimálně několika set až několika tisíc.. Stejně tak jsem dlouhodobě vyráběl jednotky Alcatrazem - abych mohl bojovat PvP ve všech věžích.
Po zavedení CvC jsem tyto suroviny věnoval do pokladnice a byly využity na boje.. aktuálně mám teda u sebe nulu.. Taktéž poměrně velká část jednotek padla na sloty a zakládání útoků..
Takže provedeme Kayrův návrh a zresetujeme... tj. mám houbeles ve skladu.. mám houbeles v kasárnách.. cech má nějaké zbytky v pokladnici a de facto se můžeme jít klouzat a rozmachu kterého jsme dosáhli už NIKDY nedosáhneme ( v současných cenách), páč ty zásoby cechy spořily fakt dlouhodobě.. Takže bych fakt "poděkoval" ( a asi ne sám) za takovou úpravu která by pokazila měsíce schraňování zásob a týdny bojů a aktivity.. a navrhovatele ( resp. toho kdo by tuto úpravu provedl) bych poslal tam, kde záda ztrácí své dobré jméno ;-)
Jak jsem uvedl již dříve - tato změna či přímo nastavení by mohlo fungovat.. ALE pouze tehdy, bylo by li to takto nastaveno a oznámeno již od počátku CvC... vyskakování či brždění rozjetého vlaku většinou končí zlomenou nohou, vazem.. či přímo jen skvrnou na kolejích..
 

Verkos Vlkan

Komentátor
ja bych udelal aby se proste cech mohl menit jen jednou za 14 dni,takze by porad bylo mozne znicit male cechy ale hrac by musel obetovat 14 dni mimo svuj hlavni cech...hned by meli sanci i ti mensi cechy a ne ze sou zmasakrovany velkyma ktery v podstate vubec sami za sebe nebojuji .
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru