Vylepšení funkce "Doporučení přítele"

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Svatej

Legenda
Současný stav: O "doporučených" přátelích máme minimum... vlastně žádné informace, krom toho, že jsou "doporučeni";)
3jUz.png
Nápad:
U doporučených přátel by byly přidány ikony k návštěvě krčmy a ikony na seznam VB (jako to je u normálních přátel)
eyUK.png
Důvod - Podle stavu krčmy nebo podle množství a lvl budov si vybírá přátele velké procento hráčů a tyto dvě funkce jsou většinou rozhodující. Tím že je u "doporučených" nevidím mě to nijak neláká toto doporučení brát na vědomí.;)

Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: Provedl jsem hledání několika klíčových slov (přátel, přátelé, doporučení)

A teď dotaz zcela mimo nápad:
Ví vůbec někdo, podle čeho se ti hráči doporučují? Já na žádný systém nebyl schopný přijít a nikde to napsáno není.:( (Ty jo, já vážně něco nevím :D)
 

DeletedUser13611

Host
Pro

Předpokládám, že to bude systém kopírovaný z původního modelu sousedství (proč taky vytvářet něco nového), tedy bude se jednat o hráče, kteří mají podobný styl hraní jako máš ty (což v mém případě vede k doporučení převážně altů, jelikož jsem v každé době minimálně 2 měsíce).
 

peepee77

Veterán
Sice tuto funkci ignoruju protože mi to skoro pořád nabízí sousedy a na koho bych pak útočil??? Navíc stejně dávno nemůžu posílat :D
Ale na druhou stranu se někomu hodit může, takže proč ne.

PRO
 

DeletedUser14331

Host
Také by mě vcelku zajímalo na jakém systému to doporučuje ty přátele... Snad to není jen o náhodně vybraných hráčích, kteří se vám ukáží v tomto "doporučení" :D

PRO
 

DeletedUser13489

Host
Já sice už přátele na svém hlavním světě neberu, nicméně by tohle mohlo být užitečné vylepšení a na vedlejších by se mi vcelku mohlo hodit :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru