Vylepšení hry

DeletedUser14139

Host
Dobrý den,
Mám několik připomínek až do teď jsem byl s hrou spokojený ale od moderní doby už to je o ničem.
Zaprvé nemůžu dál ve výzkumu protože nemám potřebné suroviny v obchodě to mám měsíc a nikdo to nekoupí ať dělám nabídky jak chci možná by chtěli 10:1pak by někdo něco koupil proto se ptám nešlo by nakupovat i za mince a pak továrny na zboží to je jen směnárna a ne továrna když musím dát 10 papíru abych měl 10 obaloveho materiálu to je prostě na hlavu mohl by se někdo nad tím zamyslet.
A v invetari mám sochy nebo budovy co nepotřebuju to by taky nebylo od věci kdyby šli vložit do obchodu na prodej nebo výměnu a těch věcí na vylepšení hry by bylo mnohem víc pak by to bylo zajímavější tak doufám ze s tím někdo něco udělá.
 

DeletedUser13041

Host
Zkus komunikovat... Nejlépe v cechu - a jestli nemáš cech, který ti smění férové nabídky, tak jdi do lepšího cechu, nebo se zeptej na globálu. Online hry bývají často o komunikaci.... Nebo nabízej za suroviny fb - ty má každej - a chce každej - a za to se ti objeví hned X nabídek.
 

DeletedUser14139

Host
Zkus komunikovat... Nejlépe v cechu - a jestli nemáš cech, který ti smění férové nabídky, tak jdi do lepšího cechu, nebo se zeptej na globálu. Online hry bývají často o komunikaci.... Nebo nabízej za suroviny fb - ty má každej - a chce každej - a za to se ti objeví hned X nabídek.
co je fb
 

Danielis001

Psavec
S někým se domluvíš, dáš na trh domluvenou nabídku (nevýhodnou pro něj, protože pak ty FB jsoou jako náhrada), on jí příjme a ty mu začneš dávat domluvený počet FB do VB
 

DeletedUser3139

Host
Ta výměna za fb je sice možnost, ale dost složitá a náročná na vyjednávání, protože stanovit rozumnou hranici na směnu vyjde většinou v tvůj neprospěch. Podle mně je nejjednodušší ta varianta najít cech, kde jsou hráči na tvojí úrovni (nebo alespoň větší část) a pak by směna neměla být až tak složitá. Za zvážení by asi taky stálo začít shánět přátele z tvojí doby a měnit s nimi.
Podle mně je asi taky problém, že hraješ na světě A. Přece jenom to je první svět, který je asi nejdál a tak tam asi nebude tolik hráčů ve tvé době, což může být způsobeno buď tím, žes nijak nepospíchal kupředu (ať už proto, že jsi nebyl aktivní, nebo se ti prostě ve starších dobách líbilo) a teď ti ostatní odskočili a zrušili pro ně nepotřebnou výrobu.
Za dobu, co hru hraji, tak už mám asi dost zkušeností, abych ti celkem zodpovědně mohl říci, že tvůj návrh na nákup - prodej za mince, či kladívka s určitostí hraničící s jistotou neprojde. Už jen proto, že by se jednalo o velice zásadní změnu, která by změnila kompletní vyváženost celé hry. Vem to tak, že tu je už dost miliardářů, kteří by byli celkem v okamžiku vykoupit vše na novou dobu, nebo taky tři. A to určitě není v zájmu INNO a asi ani hráčů. Tedy já bych to určitě nechtěl.
 

DeletedUser14139

Host
Já jsi to nemyslím já mám taky miliony a nevím proč bych kupoval něco co nepotřebuju
 

Svatej

Legenda
Nápad číslo 1 (prodej zboží za mince/zboží) Proti - naprosto by to rozhodilo vyváženost jak je psáno výše
k dotazu proč by někdo kupoval když nemusí - protože třeba proto že by to prodal za body do VB? Takhle se už teď živí dost hráčů na všech světech.. ;)
Nápad číslo 2 (obchod s budovama z inventáře) - Pro.
 
Nahoru