Vylepšení režimu přestavby

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

KaseO

Community Manager
Člen týmu
Community Manager

Drahé královny a králové,

jsme hrdí, že jsme v loňském roce zavedli funkci: Režim přestavby. Opravdu nás nadchlo, že tato funkce je něco, co vám pomůže při výstavbě města nejefektivnějším způsobem. Během posledních měsíců jsme se sledovali vaši zpětnou vazbu a dnes představujeme další vylepšení režimu přestavby, o němž doufáme, že se vám bude líbit. Tato vylepšení budou aktivována poté, co ve středu 3. dubna proběhne globální aktualizace 1.149.

 • Přidali jsme funkci pro okamžité umístění všech budov do dočasného úložiště. Tohle jste chtěli moc! K tomu použijte tlačítko "Uložit vše":
  pro prohlížeč
  pro mobilní aplikaci
 • Změnili jsme způsob, jakým funguje režim přestavby, nyní můžete ukládat koncepty a průběžně upravovat své město a zároveň můžete režim přestavby opustit a vrátit se do svého města bez ztráty provedených změn. Aby toho bylo dosaženo, vše, co děláte v režimu přestavby, se automaticky uloží jako návrh (ke kterému můžete přistupovat z libovolné platformy - prohlížeče nebo mobilního telefonu). Pro návrat do vašeho města stačí použít nově přidané tlačítko „Zpět do města“.
  pro prohlížeč
  pro mobilní aplikaci.
 • Stejně jako dosud, jakmile budete se změnami spokojeni, použijte tlačítko "Použít", pokud spokojeni nejste, použijte tlačítko pro vrácení všech změn.
  (Prohlížeč)
  (Mobilní aplikace)


Doufáme, že vaše zážitky s Forge of Empires budou zase o něco lepší. Dejte nám znát váš názor! Pokud máte nějaké nápady na zlepšení, rádi se je dozvíme :). Diskutovat můžete zde!

Děkujeme, že hrajete Forge of Empires!

S pozdravem
tým Forge of Empires
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.