Vymena budov za suroviny

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Kayro

Znalec
Mam navrh na vymenu - prodej budov z inventare za suroviny.Jde hlavne o budovy které se daji získat v expedicích jako je altan,mam jich uz několik a za par mesicu pokud je nevymeni za jinou budovu jich budu mit v invu několik desitek nebo stovek(naprosto nepotřebných).Tak ze navrhuji aby sel každý altan vymenit za 25 surek,pet od kazde.Ostatni budovy v prime umere k jejich velikosti za nejake množství surek.Celkove to moc nechapu,vzdyt v INNu jim musí byt jasne ze pokud daji jako odmenu do expedic jednu budovu tak za nejaky velice kratky cas jich každý bude mit dostatek a stane se z ni naprosto zbytecna odmena.
 

DeletedUser11823

Host
Též podpořím jakoukoli variantu, jak se budov z inventáře zbavit. Už to i mažu, ale u některých se člověku pořád nechce... Kdyby to šlo aspoň darovat :)
 

DeletedUser12887

Host
Tak těžko to brát jako altan..je to premiova dekorace..altan by bylo trochu privilegium výměny jen pro hráče z nejvyšší doby..jako co bude dělat hráč co bude mít 100 zvonkoher nebo akvaduktu
Jinak z expedic taky jsou mraky jiných staveb..ale tak to uz záleží k čemu mít 20 arcologii..50 podzemních domů apod...
Ale jak jsem psal..já jsem taky jednoznačně pro
 

DeletedUser12887

Host
Jasně..za altany a dekorace štěstí a celý nápad se může dát k ledu.
Jinak máš samozřejmě pravdu, to je fakt.

Dá se říct, ze taky třeba by mohl být v nějakém eventu úkol postav a zbourej 50 budov, pak se najde i využití pro přebytečné stavby.

Přesto se přikláním k původnímu návrhu
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13683

Host
Taky se mi v Invetáři váli budovy z expedice a využítí pro ně není. Dokonce jsou užitečnejší NEPREMIOVé budovy protože za ně aspoň muže dostta surovyny než za ty premiové kde jen velký nekonečný prd.
Pokud nechtejí dát zboží zaně tak asopoň ať jdou vyměnit za zlato a zasoby jako normální budovy.
 

traktorista

Odborník
Ale jo, já mám altánů taky plnej sklad a co s nima :/. Jen jsem chtěl říct, že za některé budovy prostě něco málo je, když je nepotřebuješ - takže u nich není třeba řešit co za ně.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru