Vynechání (přeskočení) boje v expedici

  • Zakladatel vlákna DeletedUser4749
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser4749

Host
Současný stav:
V expedici bojuji každý jeden střet. První dvě kola na automat, potom většinou ručně. Pěkně jeden boj za druhým. Vím, jak to dopadne, ale musím si to odklikat.

Návrh:
Možnost několik bojů vynechat a bojovat až každý pátý (třetí, osmý, ten, kde je velký chrám...nechal bych na vývojářích). Budeme se bavit o pátém. Otevřu expedici, kliknu na pátý střet. Pokud mám dostatek pokusů (pět), zahájím ihned pátý střet. Pokud zvítězím, mám vyřešených pět střetů. Muselo by se nějak vyřešit a započítat předpokládané poškození jednotek z přeskočených střetů. Pokud bych prohrál, jsem pořád na začátku a přišel jsem o tolik jednotek, jako bych prohrál pět bojů. A samozřejmě ty pokusy. Opět by se muselo dořešit, o jaké jednotky bych přišel. Předpokládám, že vývojáři mají k dispozici nějaké statistiky, jaké jednotky hráči pro ten který boj nasazují a z toho by se dalo vycházet.

Ušetřil by se tím čas strávený u střetů, kde vím na 99,9% jak dopadnou. Rychlost postupu v expedici by to nijak výrazně neovlivnilo, pořád by bylo potřeba stejné množství pokusů. Možná by hráči utráceli víc diamantů na léčení jednotek před druhou nepřátelskou vlnou. Navrhuji to proto, že automatický boj není řešení. Automat má IQ tykve a boj, který vyhraji s jednou ztracenou jednotkou automat projede, protože nevyužívá bonusy terénu, útočí na vzdálené jednotky, které nejsou hrozbou a podobně.

Zkoušel jsem nápad hledat na fóru? Ano. Marně.:)
Jen připomenu, že jde o nápad, nikoli komplexně vypracovaný návrh.
 

DeletedUser12887

Host
Tak co to udělat, že vím rovnou, jak dopadne i 48. střet a rovnou to sfouknout celé jednou bitvou :)
Jinak zrovna ty střety, kde je chrám, nejsou ty z nejtěžších, zapeklitější bitvy jsou spíš mezi chrámy, kde pokaždé jistý výsledek není, rozhodně ne pro každého.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Dědeq

Znalec
PROTI

Vím, jak to dopadne, ale musím si to odklikat.
a) To tlačítko už tam v podstatě je. Jmenuje se Automatická bitva. Zvolíš armádu a během vteřiny máš výsledek. Prvních 8 pokusů v expedici mi trvá pod 2,5 minuty, a to myslím takový časový problém není. (Obdobně i zbytek prvních dvou úrovní.)
b) Spousta věcí ve hře obnáší účast hráče, přestože je známo, jak to dopadne. Časem mi naběhnou v liště body, časem mi surkárny vyrobí zboží... Kdyby se u všeho preventivně dalo zmáčknout "vynech čekání", tak co z té hry zbyde? (Ono to samozřejmě za diamanty většinou i jde, ale já vždycky lidem odpovídám, že tlačítko Game Over by taky spoustu věcí vyřešilo; ale o tom - speciálně tato - hra není, domnívám se.)

Nic ve zlém, ale myslím, že nad tímto návrhem ses dostatečně nezamyslel.
 

DeletedUser5384

Host
Taky PROTI, ty boje nemají vyrovnanou úroveň,mezi lehčími je občas obtížnější. Mít možnost přeskočit, byla by zbytečná možnost vyjednávání,prostě bych si skočil na ty svoje oblíbené :)
 

DeletedUser12887

Host
Proti

To jsem zapoměl připsat
Snad byla v tom mem příspěvku znát ironie.
Rozhodně s takovým návrhem nesouhlasím
 
Proti. Každou zajímavou odměnu dostaneš jedině tehdy, pokud u hry strávíš nějaký čas(pominu-li koupení něčeho za reálné peníze). I když předem víš jak to dopadne. A přesně o to vývojářům jde. V principu jde o tohle "Ano dostaneš od nás např. terasu, ale jedině tehdy když si poctivě odklikáš všech 64 střetů a strávíš u toho dostatek času." Kdyby chtěli, abys ji dostal za 5 střetů a 5 minut práce , tak jich expedice nebude mít 64 :-D
 

DeletedUser3139

Host
Tak tohle je fakt zajímavý nápad! Jen bych ho, pokud dovolíš, drobátko vylepšil. Doplnil bych pouze jedno tlačítko ,,Automatická hra". Po jeho aktivaci by se hra hrála sama a já bych jen třeba jednou měsíčně (ročně) zaskočil zkouknout, jak to vypadá. Samozřejmě, že by to bylo napojeno i na moje konto, aby hra mohla v případě potřeby nakupovat diamanty. Kdo je pro? ;-D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru