Vypečená diskuze (podzim 2021)

KaseO

Administrátor

Člen týmu
Community Manager
Tak jak pekaři, už máte rozpálené trouby? Jestli ne, je nejvyšší čas! Svoje recepty či otázky k události směřujte do tohoto vlákna. Děkujeme.
 

DeletedUser

Host
na sestavení celé malé renovačky je třeba 30 částí

Nějak jsem nehledal ten počet potřebných částí renovačky, předpokládal jsem, že jich bude jen 15, takže díky za info. Takže s jednou Velkou cenou na max. dostaneme 12 malých renovaček ročně. To není moc k vytržení. Původně jsem uvažoval o stavbě, teď už asi nebudu ani uvažovat. Takže klasicky Str. věž/Jablková chata (případně pole z loňska).
 

Dan 77

Veterán
K čemu jsou napravo ty hvězdy? Že by bonusová výroba (hvězda sedí k tomu, že se uplatní jen po motivaci, ale k tomu být členem cechu se ta hvězda nehodí)? Že by změna designu?

1632779665533.png

V klasické podobě by se mince zařadily zvlášť a ostatní položky jsou v kolonce "při motivaci":

1632779881842.png
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Ty hvězdy u nového designu zobrazují co navíc budova vyrobí po motivaci, není to tak že by na každou jednotlivou výrobu byla potřeba motivace (nebo několik) navíc ale že o všechny položky s hvězdou se produkce budovy navýší. Co se týče nového vzhledu tak k tomu žádné bližší info zda to mají v plánu rozšířit i dále není (nebo jsem alespoň nikde žádné nepostřehl, a to sleduji novinky pravidelně), těžko tedy říct jestli je to jen zkouška nebo nájezd na nový styl zobrazení.
 

senky79

Nováček
Kdyz tu zminujete to info okno o budove, tak v mobilni verzi je takhle "krasne" na sirku, no ehm fuj to je nepěkné :( Nevim zda je to novinka zmena nebo chyba.
 

Přílohy

  • Snímek obrazovky 2021-09-28 224845.jpg
    Snímek obrazovky 2021-09-28 224845.jpg
    185,1 KB · Zobrazení: 19
Škoda že nejdou měnit recepty... takhle mám třeba 10 jablek a ostatní suroviny jen po jedné... můžu si tak akorát upéct štrůdl... V letním eventu alespoň bylo za každý dublon jedno zatočení a vždy nějaká odměna...
 

d arvit

Odborník
ber to jako další prvek tvé strategie, můžeš v průběhu hry upravovat svůj výběr receptů tak aby suroviny ubývaly relativně rovnoměrně...
 
Nahoru