Vypečená diskuze (podzim 2022)

Ne i minule byl ve dvou ligach jen jeden kus, tentokrat je v te nejvyssi lize spise kus navic,ale ne vyberovky z tohot eventu,ale Zlate pole.

Slo to ziskat i bez diamantu,ale chtelo to byt vice aktivni,na ligu stacilo 190+, kdyz clovek udelal vsechny ukoly vcetne dennich vyzev,coz je u tohoto
eventu,kazdy rok nutnost dostal se clovek na tusim 186 ingredienci, plus incidenty takze to udelat slo,ja se dostal bez dia na 210.
 
Ale zase asi na zisakni budovy je to prozatim nejslozitejsi event o tom zadna. Je to dost napjate a fakt zalezi zda clovek da vsechny denni vyzvy to jest 13 x 2 ingredienci..no a pak mit stesti na incidenty.

A jeste se muze stat,ze zbyde dost ingredienci, treba 5/6 a nejde uz nic upect..to se mi stalo treba na bete

Je to proste event,kde fakt to clovek nemusi udelat, a cim vice lidi by bylo aktivni,tim by se ta liga a pocet zvysoval na ni. Tenhle zpusob ziskani vyberovky pres ligu,je takovy...no..
 

lord Haken

Turista
No já ty úkoly udělal všechny, měl jsem 185, a bylo potřeba 190, takže liga mně utekla. To taky záleží kolik padne z příhod, mně to moc nepadalo. Mám hlavní budovu + 7 vylepšení, stavět ji nebudu. Ale bez dia to je o náhodě, bo z ingrediencí mi zbyla jedna dýně, jinak jsem vycvakal všechno.
 
No já ty úkoly udělal všechny, měl jsem 185, a bylo potřeba 190, takže liga mně utekla. To taky záleží kolik padne z příhod, mně to moc nepadalo. Mám hlavní budovu + 7 vylepšení, stavět ji nebudu. Ale bez dia to je o náhodě, bo z ingrediencí mi zbyla jedna dýně, jinak jsem vycvakal všechno.
Tak to je divny,jestli jsi udelal 185..to slo z ukolu ziskat 186 celkove. Neverim,ze ti nepadlo 10 z incidentu? Me jich padlo,jsem si to schvalne psal 22 ks.
 
Jelikož sem na to šla špatně a pekla většinou největší koláče, tak sem měla hafo karalemek a nemohla nic upéct. Naštěstí dnes padla v denním přídělu i jiná ingredience, takže se mi podařilo napéct na vylepšení za 180*, ale na Učňovskou ligu sem nestačila, takže by mi chybělo poslední vylepšení. Nakonec sem koupila jabko za 150 diamantů a podařilo se mi napéct a o fous se dostat do Učňovské ligy (od 188*, já měla 189*), bylo to fakt těsné. Diamanty nekupuju, jen to, co mi napadá ve hře, fakt jich nemám mnoho, takže výsledek akce tip-top. Všechny denní úkoly jsem dělala na ingredience, z příhod něco napadalo - tam sem čekala větší zástupnost, ale nezapisovala sem si počet.
 

qwertik

Komentátor
Hlavně si uvědomte, že tentokrát to byla budova kničemu, tak nikdo nedával dia, rozdíly v jednotlivých ligách byly minimální, Pokud v tomto systému bude něco lepšího, tak bez dia není šance na vylepšení z ligy, to je ten problém, ne že teď to někomu těsně vyšlo.
 
Nepamatuji si, že bych co hru hraji, tedy od počátků CZ světa, někdy nedosáhl v eventu na plnou budovu, pokud jsem jej aktivně hrál. Po deseti letech se to stalo poprvé!
Ještě že to byl takový odpad, že to nikomu chybět nebude. MooningCat měl pravdu, že je hodně dobrá šance, že se vám to nepovede. Docela mě zaujala myšlenka qwertika, že to může být tím, že nikdo tu neutrácel diamanty, což je dost možná pravda.
 

lord Haken

Turista
Tak to je divny,jestli jsi udelal 185..to slo z ukolu ziskat 186 celkove. Neverim,ze ti nepadlo 10 z incidentu? Me jich padlo,jsem si to schvalne psal 22 ks.
Omlouvám se, měl jsem 195, ne 185 a dostal jsem se do učňovské ligy. Z ní mi padla odměna jedno vylepšení lisovny, tak mám budovu + 8 vylepšení, tedy max. Byla zvlášť, tak jsem ji přehlédl. Takže při splnění všech úkolů to šlo (stavět budovu ale nebudu).
 
A co porad cekate, eventu je snad 10 za rok..tak co..ze 10 budov bude super. Podle me uz necekejte ty perly z minula. A hlavne se pripravte, ze Orli hora za 7 uz nebude. Ted bude budova s utokem,ale za 12, takze ziskat dalsi bude daleko tezsi..jo zvykli jsme si/jsem si na..na co vlastne.....ze budeme dostavet porad neco lepsi..prdlajs. A v Zimnim je taky za 11 tusim, takze jejich politika je jasna,at to nejde po druhe tak lehko ziskat..a nebo si priplatit za dalsi daleko vice.

A to se uz testuj funkce za menu eurovou,ci korunovou..prdlajs diace,co si lidi nasysli z farem..jo oni to dobre vi a jdou po tom,ne rychle a okate,ale pomalouku.:)

A jestli budou denni specialy z bety u Halloweenu i v ostre verzi, tak ze lide poserou tuplem, ale to asi byla chyba.
 

DanielCZ84

Komentátor
Bez dia mám plnou budovu, bylo to o prsa ale stačilo splnit všechny denní úkoly, pobírat události , a za umístění ve 3 lize to dalo na všech 9 úrovni.
 

Tomas 0482

Psavec
Ano, taky jsem budovu získal na max bez dia, ale nejsem fanoušek toho, že jen 20 % lidí dosáhne na budovu na max (zisk bronzové nebo lepší ligy), pokud bude v odměně nějaká lepší budova, tak se může stát, že na maximální level už nepůjde dosáhnout bez dia a aktivní hráči nebudou mít jistotu maximálního levelu. Vyvážení v předchozích eventech bylo za mě lepší, tam šlo s jistotou získat maximální level jen, pokud byl člověk aktivní a dokončil událost.
 
Nahoru