Vytvoření žebříčku cechů podle dosažené úrovně.

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11558
  • Vytvořeno

DeletedUser11558

Host
Dobrý den,
chtěla bych navrhnout, aby se sestavil žebříček cechů pouze podle úrovně, kterou dosáhly. Současné hodnoceni, kdy jsou cechy hodnoceny podle úrovně a ještě podle výsledků na CvC není objektivní. Ve hře jsou hráči na mobilech, kteří nemají možnost do CvC zasáhnout a nemůžou ovlivnit úroveň cechu. Úroveň cechu je hodnota, která je společná všem cechům,
Děkuji.
 

Mrtvejmagor

Veterán
NE
A proč podle úrovně, ve hře vidíš podle prestiže
Ve hře jsou hráči na mobilech, kteří nemají možnost do CvC zasáhnout a nemůžou ovlivnit úroveň cechu.
Úroveň cechu se ovlivňuje hlavně CEX a to jde i na mobilech, pak ti hráči co nehrají CvC mohou mít ve svém městě Síň slávy nebo jinačí budovu co dává 'korunky' do cechu
Úroveň cechu je hodnota, která je společná všem cechům
jako že úroveň je stejná všech cechů? Nějak mi to nedává smysl ''která je společná všem cechům''
 

DeletedUser11558

Host
Mám-li správné informace:
Úroveň cechu je hodnota kterou tvoří všechny cechy. Je tvořena síněmi slávy, výsledky z CE a výsledky z CvC.
Současný žebříček cechů je postaven na preferenčních bodech, které tvoří úroveň cechu a body z CvC.
Pokud by byl žebříček sestaven pouze z úrovní cechu, lépe vy vyjadřoval cechovní úspěšnost.

Takto cech, který má nízkou úroveň ale získá na mapách CvC body, tak má lepší postavení, než cech, který
má vyšší úroveň , ale na CvC nemá šanci získat body, protože v cechu jsou hráči na mobilech.

je-li to takový problém, ok.
 

peepee77

Veterán
Úroveň cechu se ovlivňuje hlavně CEX
Dovolím si nesouhlasit. Počet korunek které cech dostane za expedici je výrazně nižší než počet korunek které dostane například za síně slávy.
Jsem v ledovce a síní mám 18, to je 52920 korunek týdně. A to jsem jen já, když připočtu ostatních 79 hráčů tak ze síní máme mnohonásobně víc síly než z expedice.

Ale možnost seřadit cechy podle dosažené úrovně bych uvítal.

Takže PRO :)
 

Hyso

Dopisovatel
Dosáhneš úrovně 75 a pak co? Pak by to bylo jen o počtu členů v cechu? Umístění cechů podle prestiže není špatné,spíše bych navrhoval,aby se prestiž dala získat i v cechovní expedici. Třeba jen bod za 1.místo. Byla by to motivace pro nás co hrajeme jen na mobilech.

Já dávám NE.

Bylo by to nefér vůči cechům,které hrají CvC.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser12887

Host
tak tomuhle nerozumím podle čeho jako, prostě je cech, který dosáhl úrovně 75 a pak jsou cechy, které jí nedosáhly. což prakticky vyjde úplně na stejno, na co být první, když se pak stane chyba a počítá se první pozice úplně někomu jinému, spíš by lepší bylo úplně hodnocení cechů zrušit

a má pravdu předsedo, to hodnocení by bylo vcelku neobjektivtní i z hlediska toho, že by na první příčce v tom případě bylo cechů několik a kdo přesně teda ?

lepší by bylo řadit cechy podle počtu bitev, nebojující by byly na konci a bojující v popředí

velkým cechům, které akorát pouštějí sektory bych dával mínusové body a tak podobně, za každý puštěný sektor na mapě všechny éry bych dal penále v hodnotě celého území

zabilo by se několik much jednou ranou a i CvC by byly dynamičtější, začala by velká mela a konečně by musely cechy bojovat, aby si zasloužily pozici
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Mrtvejmagor

Veterán
S tou úrovní musím souhlasit s xHYSOx že by bylo několik cechů na prvním místě ...
A petrpivoj, spousta hráčů hraje v aplikaci takže by je nidko nechtěl. Cechy by se nechtěli propadnout ..
 

DeletedUser17718

Host
Souhlasím s Trojan1673, byl bych pro přidání žebříčku
1. žebříček hráčů
2. žebříček nejvyšší VB
3. žebříček nejvyšší součet lvlu VB ve městě
4. žebříček cechů podle denního přepočtu (síně slávy + síla z CVC + prestiž)
5. žebříček podle úrovně cechů ( cca 75 lvl + x% síly do dalšího lvlu)

ANO
 
Nahoru