Vytvoření nové zprávy a doplnění odpovědí

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Dan 77

Veterán
Napíšu někomu zprávu a hned ji pak doplním odpovědí (= do nové zprávy napíšu ještě jednou). Ale tu zprávu dostanu pak i já, jako bych si psal sám se sebou (což jinak nedovolí, např. poslat zprávu příjemci se svým vlastním nickem). Zkrátka v tomto případě si po 2. zprávě naráz pošlu celou zprávu (komukoli adresovanou) i sám sobě - zprávu dostaneme oba. Tak to asi být nemá, proto jsem musel otestovat, jestli ten druhý vůbec mou zprávu (obě její části) vůbec dostane. Naštěstí obě odpovědi dostane i určený adresát, kterému zpráva patří, jak mi bylo potvrzeno (to se týká jenom u vytvoření nové zprávy, ale v průběhu konverzace s druhým hráčem může jeden z nich bez problémů napsat 2 odpovědi za sebou, aniž bych tu zprávu taky dostal). Větší problém prý nastává u 4+ zpráv naráz tak, že si s tím herní systém už poradí hůř.



1. obrázek = otevřená nová odeslaná zpráva
2. obrázek = náhled na záložku Doručená pošta, kde v náhledu jako v jediné zprávě chybí náhled na první dva řádky textu, i když text uvnitř je (po rozkliknutí zprávy se zobrazí to samé, co můžu najít v odeslaných, přitom jsem ještě odpověď nedostal, tu druhou zprávu jsem poslal taky já)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser11474

Host
Tak toto mohu také potvrdit. Nicméně, dokud jsem v okně zpráv, tak to mezi přijatými nemám. Jakmile z Centra zprávy vylezu a zase vlezu dovnitř, objeví se mi tam ta odeslaná zpráva, kam jsem něco připsal. Vyčištění prohlížeče na to, zdá se, bohužel nemá vliv. =(
 

Dan 77

Veterán
Teď nevím, jestli mezitím musím opustit zprávy a vrátit se.
No naprosto totožnou chybu dokážeme reprodukovat nejen my dva. Takže cache na to nejspíš nemá vliv, musí to být chyba někde ve zprávách, ale tohle by dokázal lépe vysvětlit czReborn, který mi to vysvětloval.
Ze svého vlastního laického pohledu to vidím tak, že když adresát mezitím nestačil poslat odpověď a jediným zapojeným účastníkem jsem zatím jenom já, dostanu po připsání odpovědi prazvláštní kopii této zprávy(bez náhledu na první dva řádky textu) do doručených také já. S tímto není problém, pokud se připsání odpovědi stane během předchozí konverzace obou zapojených hráčů, ale jen při vytvoření zprávy nové. A každá zpráva/konverzace je obsažena jak v doručených, tak v odeslaných zároveň, nic mezi tím, např. když ji smažu, smaže se v obou záložkách. Vidím to laicky tak, jako by byla mezi záložkou Doručené a Odeslané nějaká chybná komunikace??
A taky jsem si všiml, že když smažu zprávu, jiná zpráva se může zobrazit 2×, každá na jiné stránce, nebo se objeví zbytečné prázdné místo. Někdy se to stane, někdy ne.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru