Více stejných nabídek obchodu najednou

S i d i u s

Nováček
Teďka je možný vytvořit každou jednotlivou nabídku pro obchod zvlášť. A když chci těch stejných vytvořit třeba 20, musím každou jednotlivou z nich 20x odkliknout. Takže když chci třeba nabídky z každého zboží do každého jiného o dobu vedle a chci za každou 20, tak musím vlastně ručně odklikat 5x5x20 nabídek, než mám hotovo.

Navrhuji, že by bylo možné při vytváření nabídky zadat číslo kolikrát by se nabídka zrovna vytvořila. Když jdu kopírovat papír na kopírku a potřebuju 20 kopií, zadám na ní, že chci jeden list okopírovat 20x. A ne že papír okopíruju jednou a pak ještě jednou a znovu jednou..

Také by se na trhu tyto nabídky zobrazovaly v jednom řádku s číslem kolik těch nabídek je (stejně jako ve zprávách).

Snad jsem srozumitelný.

Hledal jsem to na fóru? Jo. Ale nenašel tenhle konkrétní nápad.

Co myslíte? Ubere to zážitku ze hry, kdyby to tam zaimplementovali? :)
 

S i d i u s

Nováček
Jj, tak jasně. Sloučit do jedné stejný nabídky od stejnýho hráče dává smysl. Tím by se mohl původní nápad rozšířit.
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Takže něco podobného? Je to narychlo udělané ve photoshopu, moc to nevypadá ale v zeleném rožku je počet vytvořených duplicitních nabídek, asi by to šlo graficky udělat lépe. Pokud by se za každou jednotlivou nabídku mimo cech kasíroval bod a šlo také přes editační okénko zvolit počet nabídek, tak ju, klidně.

example.jpg
 

RTV4

Psavec
Pro, kdyby se k tomu přidalo i to sjednocení potom v trhu, tak by to vyřešilo aktuální zaspamovanost, kdyby se to použilo i na nabídky vytvořené jednotlivě.
Už teď je něco podobného když posíláte obchodní nabídku jako přílohu do vlákna.
 

Lord Org

Psavec
U návrhu PROTI, resp. bych byl pro jen s výhradou co popsala sabinabetty.
Ale protože nevěřím, že by to vývojáři takhle pojali a jediný efekt by byl zaspamování trhu ještě víc, než už je, tak proti.
 

S i d i u s

Nováček
Nevidím vlastně důvod, proč by byl zaspamovanější, než je teď. Jak jsem psal - ty nabídky stejně vytvořím, jestli je jich 20, nebo 100, to je jedno, ale vytvořím, protože chci, abych měl šanci na to, že je někdo smění. Jedinej rozdíl je teď v tom, že vytvořit tolik nabídek trvá strašlivě dlouho vs. vytvořit ji najednou. Obchod by nebyl zaspamovanější, než už je teď.
 

d arvit

Odborník
Nevidím vlastně důvod, proč by byl zaspamovanější, než je teď. Jak jsem psal - ty nabídky stejně vytvořím, jestli je jich 20, nebo 100, to je jedno, ale vytvořím, protože chci, abych měl šanci na to, že je někdo smění. Jedinej rozdíl je teď v tom, že vytvořit tolik nabídek trvá strašlivě dlouho vs. vytvořit ji najednou. Obchod by nebyl zaspamovanější, než už je teď.
byl by zaspamovanější - ted ti to trvá dlouho, potom by to bylo hned, více nabídek od více lidí, jen to ne
naprosto souhlasim s
Pro ale jen pouze pokud se ty nabídky budou na trhu ukazovat taky jen v jednom řádku a u toho někde počet 20x. Protože jinak by ten trh byl ještě mnohem zaspamovanější než teď.
 

Lord Org

Psavec
a já si celou dobu myslel že nabídky na trhu jsou dávány podle toho co chceš vyměnit....a ono to je podle toho jak je to rychlé :eek: :)
v normálním případě možná, ale když teď mám třeba v sousedech jedince, co tam nasypal pět stran té samé nabídky po deseti kusech, tak to se na mě nezlob, ale takovýmhle by navrhovaná změna umožnila těch stran vytvořit hned řádově víc. Když tohle není zvýšení spamu tak už nevím co by to mělo být.
A celkem logicky by se takových jedinců hned vyskytlo víc, tudíž víc spamových nabídek.
Jak už tu padlo, kdyby to šlo ruku v ruce buď s možností skrýt/ignorovat nabídky toho hráče, nebo je srazit do jednoho řádku jen s ukazatelem jejich počtu, tak proč ne, jinak pořád rozhodně PROTI
 

S i d i u s

Nováček
Tomu rozumím. Ale tak však klidně - pojďme rozvinout původní návrh i o tohle. Ve hře už to je, že se zobrazuje počet stejných nabídek v konverzacích, když obchody posílám, není důvod, proč by to nešlo rozšířit i do samotnýho tržiště.
Takže tedy vytvořit více nabídek rovnou ale zároveň tyhle nabídky sloučit do jedné (když jsou stejné a od stejného hráče) v tržišti. Tak. :)
 

Chimichurri

Psavec
v normálním případě možná, ale když teď mám třeba v sousedech jedince, co tam nasypal pět stran té samé nabídky po deseti kusech, tak to se na mě nezlob, ale takovýmhle by navrhovaná změna umožnila těch stran vytvořit hned řádově víc. Když tohle není zvýšení spamu tak už nevím co by to mělo být.
A celkem logicky by se takových jedinců hned vyskytlo víc, tudíž víc spamových nabídek.
Jak už tu padlo, kdyby to šlo ruku v ruce buď s možností skrýt/ignorovat nabídky toho hráče, nebo je srazit do jednoho řádku jen s ukazatelem jejich počtu, tak proč ne, jinak pořád rozhodně PROTI
no tím že nabídku budeš moct vložit najednou a ne postupně se ti zboží ve skladu neokotí....
 

Chimichurri

Psavec
cituji ho proto, že je to přesně k tomu co jsi napsal a né k rozmnožování zboží v invu :)

ale abys to tedy pochopil, zkusím to polopaticky....když má někdo tisíc zboží , tak dá třeba tisíc nabídek po jednom kuse a musí to odklikávat po jednotlivé nabídce.....když bude mít možnost dát tu nabídku hromadně tak jak se navrhuje, tak bude mít na trhu zase jen tisíc nabídek...jinými slovy k žádnému většímu zaspamování trhu dojít nemůže, protože když má tisíc zboží tak těch nabídek prostě víc dát nemůže.

a abych upřesnil pro nedostatečně chápavé můj první příspěvek.....jsem pro zadávání hromadných nabídek, ale jen když se hromadně taky ukážou v trhu (tak jak tomu bývá ve vláknech). Jinak to má význam pouze pro zadavatele nabídek a ne pro ty co chtějí nějaké zboží vyhledat
 
Nahoru